Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam máskor fizetni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam máskor fizetni?

Figyelt kérdés
A párom akarta, hogy találkozzunk, de esik egész nap igy azt mondta állja a buszom. Én élből rámondtam nem, végül nem találkozunk ez miatt ma mert én mondtam. Nem akartam, hogy a spórolt pénzét erre költse jól tettem?
2016. ápr. 25. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Te a fiú vagy vagy a lány? 😱
2016. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy találós kérdés? Ha nem esne, akkor nem fizetné a buszod, de így hogy esik, így igen? Miért nem ő ment hozzád, ha annyira akart találkozni, hagyta volna, hogy esőben-hidegben te zötykölődj el hozzá? Te végül miért nem mentél, nem volt pénzed? De nincs diákbérleted, vagy mi ez a történet?
2016. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nincs pénzem.
2016. ápr. 25. 14:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy biciklivel megyek kivéve ha esik.
2016. ápr. 25. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem azért ez kölcsönös te is segítenél neki ha bajban van és ő is kisegít téged :) bár a kor is számít én anno a baratnőmnek az utazását álltam ide mert az apja sóher volt így 15 évesen elmentem dolgozni hogy ki tudjam fizetni (nyilván suli mellett) tehát mindent meglehet oldani csak akarni kell :) szerintem nem kell ebből a ki fizet ki nem ugybol nagy dolgot csinálni hagyd hogy fizessen amikor meg neki lesz baja majd te segíted ki ennyi
2016. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én általában mindig fizetni szoktam, mindenért. Apumtól kérek pénzt és ad általában egy tizest egy hétre és mondja, hogy érezzük jól magunkat:)


Egyébként hagyjad, hogy fizessen, de játszd ki, hogy "jaj ne en fizetem" erre ő úgyi azt mondja "nem nem" így te csak "oks oks"

2016. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, a busz nem valami drága, úgyhogy hagyhattad volna neki, hogy fizessen! Amúgy is amíg a lány nem esik túlzásokba addig a fiúk örömmel (és illendőségből) kifizetik nekik a dolgokat. Hogy nézne már ki ha elmennétek vacsorázni és te fizetnél... :)
2016. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!