Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek,és próbálom leírni a jó és rossz tulajdonságaimat is! :)


Külső: Kissé kövér vagyok,illetve nem vagyok túl nőies,inkább az a buldózer típus sajnos. 170cm /70kg

Arcra nem vagyok egy nagy szépség. Szemem kék,szeplő(nyáron extra sok szeplő),hosszú világos hajam van. Nem vagyok ápolatlan,a szemöldököm nincs összenőve,a szám nem büdös,járok fogászatra. Öltözködésre nagyon vegyes vagyok,sportosság,lazaság,és elegancia jellemez. Ha valahova ki kell öltözni,akkor megteszem(néha talán túlzásba is esem a titkárnős beütéssel)


Belső pozitív: Sugárzik belőlem az életkedv,az optimizmus. Elégé energiabomba személyiség vagyok,de nem vagyok energiavámpír. Humorom az egyik különlegességem,árad belőlem a sok vicces filozófiai kérdés,szerintem jól használom azokat a vicceket is,amiket olvasok. Nagyon sokat nevetek,és mármár a részegesen bolond kategóriáig eltudok menni,pedig soha nem iszom egy kortyot sem. Nem vagyok félénk,sokat beszélek. Szerintem magabiztos is vagyok,nem problémázom,ha valami ügyet kell intéznem,és nem ijedek meg attól,ha a gyógyszertárba kell mennem gyógyszerért,vagy ha segítséget kell kérnem az eladótól.

Nagyon szerető,gondoskodó típus vagyok.Nem mutatom az érzelgős oldalamat,de igazából ott van legbelül. (Pl.: előszeretettel gúnyolódom a párokon,hogy milyen cukik együtt,ettől függetlenül én is szeretném,ha egyszer én is lennék ilyen helyzetben)

Nem vagyok kétszínű,soha semmilyen esetben nem mutatom magam másnak,mint amilyen vagyok,ebből sok problémám adódik. Jó szívű vagyok,és mindenin segítek,de kihasználni nem lehet.Lehet velem minden témáról beszélgetni,bár a saját témámról(állatok) tudok a legnagyobb rajongással csevegni.Nem iszom,nem cigizem,nem drogozom,és nem vándorlok hétről-hétre más ágyába.


Negatív: Nem viselem el,ha valaki kétszínű. Van egy különleges,csipkelődős stílusom,amit lehetetlen elviselni körülbelül,ezt gyakran használom visszavágásra. Nagyon könnyen megharagszom,és elégé keményen le tudom osztani az embereket.Nagyon kemény önkritikám van,ami önutálat és gyűlölködés leginkább,ezt az emberek nagyon nehezen viselik el. Nagyon sokat szidom magam,és megpróbálom megmagyarázni mindenkinek,hogy én márpedig szar alak vagyok.Senkit nem szoktam szidni,vagy durva szavakkal jellemezni,kivéve az állatkínzókat. Ha viszont egyszer belelendülök,akkor hajlamos vagyok az utolsó féregnek elszidni(azok is...)Válogatós vagyok,nagyon,nagyon,konkrétan semmit nem eszem meg. Néhány étellel kapcsolatban érdekesek a nézeteim,és megpróbálom másra is ráerőltetni,hogy ő se egye meg,ami elégé nagy tahóság,főleg,ha ezt aközben teszem,amikor ő éppen élvezettel eszi.


Ennyi lenne,mindent leírtam őszintén!

16/L


2016. ápr. 25. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Küldesz privátba egy képet? Amúgy normálisnak és szimpatikusnak tűnsz így leírás alapján csak a negatívokat próbáld egy kicsit korigálni,mert a hirtelen dühbe jövös nem nagyon jön be a fiúknak.

17/L

2016. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írtál egy kisregényt, de valamit elfelejtettél. Az ember először mindig a szemének hisz. Az, hogy ki tetszik és ki nem tetszik annak az első benyomása az, hogy látjuk az illetőt.

Hiába írod le, hogy milyen a külsőd ha nem látjuk. Sokan teljesen másképp képzelik el a külsőt mint ami a valóságban van.

Hiába írod le a jó és rossz tulajdonságaidat, mert ez addig nem számít amíg az ember

1. nem látott

2. nem ismer..

Mi a véleményem rólad??

Így csak annyi, hogy túl sokat rágódsz magad miatt, és butának tűnsz ezekkel a kérdésekkel..

2016. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem vagy szimpatikus. A ráerőltetési mániáddal nagyon hamar rosszul járnál velem. Ezzel el is vágtad magad.

18/F

2016. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!! :) Mindenkinek ment a zöld!

képet nem szeretnék küldeni,de megértem,ha ez alapján nem tudsz véleményt mondani!

3# Neked is köszönöm!:) Amúgy nem vagyok ennyire ráerőltetős,csak néhány étel van,aminél kötelességemnek érzem,hogy elmondjam,hogy ez ehetetlen! Tudom,hogy rossz tulajdánság,és ettől ugyanúgy eszik,de nem tudok rajta változtatni! :(

2016. ápr. 25. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!