Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreértettem? Reménytelen és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértettem? Reménytelen és ne foglalkozzak ve többet vagy megéri?

Figyelt kérdés

Régebben(kb. 2 héttel ezelőtt) volt egy sulis rendezvény (tudom hogy nem fontos de éppen egy focimeccset rendeztek és azt néztük :D) és láttam a pálya túloldalán azt a fiút aki tetszik nekem úgy éreztem mintha engem nézne lehet hogy csak félreértettem de a focizók a pálya szélén voltak nem előttem úgyhogy az én oldalamon nem nagyon volt sok látnivaló :D és amikor elmentünk (a barátnőimmel) akkor láttam hogy nagyban nézeget arrafelé ahol mi álltunk(de mondom lehet hogy ezt is csak félreértettem :/) de máskor is úgy látom hogy sokszor néz rám ő is meg a barátja is de amúgy máskor meg mintha nem is venne észre :/)

Amúgy ő 2 évvel idősebb nálam csak látásból ismerem de a nevét tudom, de szerintem ő még csak azt sem tudja, hogy ki vagyok.....

Előre is köszi a válaszokat :)



2016. ápr. 25. 16:40
 1/2 A kérdező kommentje:
*vele
2016. ápr. 25. 16:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h reménytelen, de ha egyenlőre annyi, h talán nézeget, akkor jobb nem túlságosan beleélni magadat.
2016. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!