Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az üldözési mánia, ha valaki...

Az üldözési mánia, ha valaki azt hiszi/úgy érzi, hogy szellemek kifigyelik, és évek óta úgy érzi, mindenki őt nézi?

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 16:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nézem hol vannak kamerák, de lehet feleslegesen, hiszen akik gyüjtik az információkat, biztos van erre jó eszközük.

Sokáig nem tudtam, miért vannak olyan fura gondolataim, amikre nem is én gondolok, de a legvalószínübb az, hogy irányítják a gondolataimat. Vagy legalábbis ezt a részét!

Mindig úgy érzem kicsi korom óta hogy figyelnek az emberek, és úgy érzem gyüjtik rólam az infokat vmi háttérben mukodo személyek!

2016. márc. 27. 16:34
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg tuti azért olyan fura sokszor a viselkedesem akaratomon kivul mert befolyásolják vkik!
2016. márc. 27. 16:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Magánélet hogyan működik? Van társad?
2016. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van, miert?
2016. márc. 27. 20:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor orvoshoz kell fordulnod, mert lehet ezen változtatni. Kérj beutalót az ideg szakrendelésre!
2016. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kepzeld, evekkel ezelott, pentek 13.-an egyedul voltam otthon, takaritottam. Veletlen eltortem egy tukrot, orakig szidtam magam erte, mien bena vagyok... Tobbszor nezeegettem a torott tukrot, hogy a fenebe is de idetlen vagyok amiert eltortem.. Aztan elmentem vasarolni a tukrot az asztalon hagytam, es mire vissza mentem a hazba, ha hiszed, ha nem , a tukor egyben volt!!!!!!!!!!! NEM volt rajta tores, holott totall betortem!! Mindig is szkeptikus voltam, en hiszek a szellemekben, foleg ez eset megtortente utan! Eletemre eskuszom, hogy ez igy volt!!! Es en is erzem evek ota, hogy figyelnek... Van meg tapasztalatom!!
2016. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ERTED, pentek 13.- an!!
2016. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Úristen ez nagyon durva:OOO

szerencsére velem iylen még nem történt

2016. márc. 31. 14:07
 9/11 anonim válasza:
Nekamuzzatok ha kérhetem mer rotyi lessz a pelusba :)
2016. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A gyerekem eletere ESKUSZOK, hogy a pentek 13.- ai stori IGAZ!!!!! Nem hazudok, komolyan igaz, amit irtam!!! Van meg storim, a halott Oregasszony lakasabol ahol 5 evet laktam egy faluban.................
2016. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!