Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyzet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyzet egy 15 éves fiúval meg egy 12 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyi esélyűk van ,mondjuk én személy szerint korainak tartom. Szerintetek?

2016. febr. 12. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
SOK főleg ebben a korban
2016. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen....
2016. febr. 12. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
12 évesen szerintem korabelivel is korai bármilyen kapcsolat, de egy 15 éves fiúval végképp. 15 éveseknek már lehetnek igényei amit egy 12 évesnek még nagyon nem kéne kielégíteni...Működhet egy ilyen kapcsolat is, de nagyon ritka és szerintem felesleges ilyen korán kezdeni a lány részéről.
2016. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még mindkettő éretlen, szóval nem a külömbséggel van baj. Lehet esélyük, viszont ebben a korban még nem szoktak sokáig tartani ezek a kapcsolatok..
2016. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a halál fog meg egy 15 éves fiút egy 12 éves lányban? VKI MONDJA MÁR MEG PLS
2016. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom.....egyik ismerősöm .....én mondtam neki hogy hát korai meg minden ...de halja a fene egyépként semmmi különleges nincs benne ....szerintem mondjuk én nem látom amit ők mert én lány vagyok ....tőlem azt csinalnak amit akarnak nem szolók bele ...csak kiváncsi voltam a véleményetekre
2016. febr. 12. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:

ha ez a kapcsolat nem esélytelen, akkor ott komoly problémák vannak.

ha a lány 12 éves, akkor nagyon súlyos törvénytelenség is felmerülhet bizonyos esetekben...

2016. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!