Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kissé fura helyzet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé fura helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel együtt járunk úszni

Az elején még nem beszélgettünk vele de aztán idővel kezdtük megismerni egymást és egy ilyen alkalommal illedelmes ember létére bemutatkoztam neki magyarul kezet nyújtottam és mondtam h h hívnak ő is mondta a nevét (kellemes helyzet volt) és utána mondta h "Örülök" és mélyen a szemembe nézett és elmosolyodott

Mondtam h én is és ennyi még utána is sokat beszélgettünk

AZtán megtaláltam facen és bejelöltem de azóta egyikünk sem írt a másiknak

És utóbbi két edzésen olyan érzésem van mintha félne rám nézni vagy mi

Mert amikor oda nézek gyorsan félrekapja a fejét és más merre néz

De ha meg én elfordulok periférikus látással látom h néz

Meg edzések közben is néz

És most sajna nem tudom mi van:/



2016. ápr. 21. 21:46
 1/5 eznemlényeges ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki.
2016. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Tetszel neki:)

Valószínűleg zavarba jön miattad, azért csinálja ezt.

2016. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyáva a srác, de bejössz neki, valószínűleg nem mer kezdeményezni, így ha akarsz tőle valamit neked kell írni egyszer neki facen
2016. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Aw *-* de cuki... :3 Igen, valószínúleg zavarba jön. :) Lassan, de nagyon lassan közeledj hozzá, el ne siesd! ;)
2016. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fura.Talán érez valamit irántad,és zavarba jön ha ránézel.Én mondjuk lány vagyok,de ha nekem tetszik valaki,és néz,én is zavarba jövök,de ha elnéz egy folytába nézem.Úgyhogy szerintem menj oda hozzá,szólíts le,beszélgessetek,mosolyogj rá sokat,és csináld úgy,hogy találkozzon a tekintetetek.
2016. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!