Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyzet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy fiu az osztalyban aki harom eve tetszik. Es meg amikor egy osztalyba kerultunk vsomot beszeltunk hulyesegekrol meg leveleztunk is hulyesegekrol , aztan valahogy nem. Majd elkezdett jarni valakivel, ami kb egy hetig tartott. AZ egyik baratnomnek elmondtam h o tetszik es szetkurtolte ugyhogy az egesz osztaly tudja mar. Viszo t egyszer a teremben csak en a baratnom, a fiu, es a baratja volt, es a fiu baratja direkt kerdezgette h jajj meg mindig szerelmes vagy xy-ba? Meg milyen volt jarni? (Direkt lerdezte tudta h ott vagyok es h zavar a kerdes de azert odafigyeltem)

De erre csak annyit valaszolt h jajj hagyjal mar.

OSZtalykirandulason rosszul lett es elottunk ult a buszin es egy kis pluss teknost elore nyomtunk neki a ket ules kozti resen. Egy parszor visszadobta, viszont egyszer magahoz olelte, majd kiultette maga melle az ablakparkanyra. Nagyon cuki volt. :) szoval ezel utan masnap irtam neki h jobban van e mar de em valaszilt pedig latta. EN meg a pillanat heveben letiltottam. PEdig tuti akart valaszolni mert egyaltalan nem bunko. Meg csomoszor szoktam oran fele nezni es mindig talalkozik a tekintetunk de en elkapom a fejem. SZoval szerintetek most utalhat mert letiltottam, vagy vajon emlekszik meg arra h valaha baratok voltunk vagy mi lehet?


2015. okt. 27. 20:01
 1/1 anonim válasza:
valószínűleg vagy tetszel neki, vagy csak zavarba hozza az, hogy valaki érdeklődik felé
2015. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!