Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Vagy akkor mégis miért bámul gyakran?

Figyelt kérdés

Van a gimiben egy fiú, aki tetszik nekem. Nem ismerjük egymást, még köszönő-viszonyban sem vagyunk. Azt vettem észre, hogy pl mikor meglát a folyosón, akkor szokott nézni (ha észrevesz), de ha közelebb vagyunk egymáshoz, akkor mintha nem is venne észre, rám se néz..

Ma pl a barátnőimmel beszélgettünk a szünetben, ő pedig kb 2-3 méterre ült a padon. Mi dumálgattunk, én pedig pont a fiúval szemben álltam, és egy jópárszor rám nézett. (Igen, rám, mert mögöttem a fal volt, előttem meg nem volt semmi/senki.)

Szerintetek tetszem neki? Vagy a fiúk bármelyik lányt szokták nézni így??

Bocsi, ha bonyolultan írtam le.

Köszönöm a választ előre is.


2012. jan. 9. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég kevés infó ahhoz, hogy egyértelmű választ tudjunk adni. Hogyan szokott nézni? Közben mosolyog? Bambul? Keresztben van a keze vagy a lába? Egyedül van, amikor néz, vagy ott vannak a barátai? Mennyi ideig néz? Sokszor ott van ahol te? Ezeket figyeld, és úgy könnyebb lesz ezt eldönteni. De azért nyilván valamire/valakire kell néznie, hiszen különben csukott szemmel járna, úgyhogy azért mert néha rád néz, nem biztos, hoy akar is valamit... :)
2012. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
néha mosolyog, de nem mindig (pl ma igen), a kezét meg a lábát nem szoktam figyelni, ma kb 4-5 másodpercig nézett (de nem csak 1x, hanem többször is), sokszor van ott, ahol én, pl a múltkor az emeleten volt órája, nekem meg a földszinten, és valamiért lent maradt becsöngőig, pedig nem is volt ott egy barátja sem (gondolom, mert egyedül volt és akkor is nézett engem).. de tudok még "ilyesmi hasonló dolgokat" írni, mint ez az utóbbi, csak hirtelen ez jutott eszembe.
2012. jan. 9. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
OD a monogrammja?
2012. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem. de az egyik haverjának asszem hogy az:)
2012. jan. 9. 18:42
 5/7 A kérdező kommentje:
üziben megírod a neved?:D (hátha te vagy az a haver)
2012. jan. 9. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem IGEN, csak nem tudja hogy szólitson meg, de ha te mész oda lehethogy elilyeszted, prőbálj olyan szituációba kerülni vele hogy beszédbe elegyegyetek valami semleges témában aztán majd kialakül.
2012. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért bámul, mert ronda vaaaaaaaaaaaaaaaaaagy!!!!
2012. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!