Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy egyedül, szüzen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy egyedül, szüzen fogok meghalni. Mi lehet bennem a hiba?

Figyelt kérdés

Gyakran utazom, a szüleim gazdagok, de nem kényeztetnek el teljesen, nem vagyok egós, nagyon kedves, néha már már túl kedves és naív vagyok. Rengeteg ismerősöm van, dohányzom, iszom, tépek, viszont egyiket sem viszem túlzásba.


185 cm magas vagyok, vékony, sportos, de nem vagyok nagyon izmos. Barna göndör hajam van, dekicsit pávásra van vágva. Önbizalmam, és önbecsülésem a béka segge alatt van. A legtöbb lány cukinak tart, de senkinek nem kellek. Nem szakadt cuccokban, hanem zara, supreme cuccokban járok, és ápolt is vagyok, gyakran eljárok bulizni, kocsmákba, deákra, de így sem jön össze semmi. Egész életemben csak 1x csókolóztam és ez volt a max.


Beszélgetni, ismeretlennel nehezen megy, idő kell hozzá, de egy idő után, minden lánnyal a barátzónában kötök ki.


Kezdek aggódni, hogy valami komoly gond van velem, csak nem tudom

, hogy mi. Hiába próbálkozom mindig pofára esek. Szánalmasnak gondolom magam egy kicsit, hogy ilyen adottságokkal sem vagyok sehol.


17F



Képet csak lányoknak küldenék, ha kértek


2016. ápr. 27. 15:57
1 2
 11/17 beokay ***** válasza:
Küldd L
2016. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szívesen mondok véleményt kép alapján. L
2016. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet:) 17/L
2016. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Küldj képet!! :))


16/L

2016. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen fölösleges ezen aggódnod. Az a legnagyobb ostobaság, hogy "elvesztem a szüzességem, hogy végre megszabaduljak tőle; még akkor is, ha egyébként nem szeretném, csak azért, mert mások úgy csinálják".


Az meg, hogy nem tudsz idegennel olyan közvetlen lenni, ne aggódj egyáltalán. Ilyen vagy és kész. Jó vagy így!


Nem teljesen értem egyébként, de nekem az jött le, hogy azért cigizel, iszol, bulizgatsz, hogy hasonlíts a többiekre. Amúgy ha olyan barátnőt akarsz magadnak, aki kocsmába meg bulizgatni jár, akkor menj kocsmába és buliba. Ha pedig az olyanok nem tetszenek, akkor ne járj oda, mert fölösleges. Aki nem oda való, az egy idő után nem jár arra.


Egyébként ajánom a következő könyvet:

[link]


Azt gondolom, hogy ez nagyon jó hatással lesz rád! Rám is az volt. A 2000 Ft-ot meg ne sajnáld rá. Egy buli árát csak rászánod, nem?


(Ne érts félre, nem reklámot akarok csinálni, de szerintem tényleg jó könyv, és többet ér, mint ez a honlap, bocsi.)

2016. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, elolvasom! Érdekesnek hangzik!:)
2016. máj. 2. 18:53
 17/17 anonim ***** válasza:

Elég régi a kérdés sajnos..

De úristen, mintha én lennék csak fiúba! Velem is ez a helyzet, ráadásul azt mondják idegen férfiak, hogy gyönyörű vagyok, csak közeledni más senki sem közeledik eléggé. A nyáron kezdeményeztem egy fiúnál és azt volt a reakciója először, hogy mit akar tőle egy ilyen gyönyörű nő..stb

Mégis egyedül vagyok mint a kisujjam és már kezdem feladni a reményt mert sose találom meg azt akit.

16/l

2018. nov. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!