Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek ez ciki/za...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ez ciki/zavaró?

Figyelt kérdés

Nagyon szőrös vagyok. A hátam kivételével mindenem szőrös (a derekamon is szőrös vagyok).


Elég sűrű a hasamon és a mellemen. Nem igazán akarom gyantáztatni, mert az baromira fáj, főleg ha ilyen sűrű. :/


Szóval szőrnyíróval szoktam teljesen levinni a szőrt olyan területeken mint a has/mell/deréktáj stb...


A probléma az, hogy egy kicsit borostás leszek mindenhol. Nem szúr nagyon, csak hát azért érezni.. Közelről nézve pedig látni a kis borostákat.


Szerintetek ez ciki/zavaró? :s


Ha igen, mit ajánlotok helyette?



2016. ápr. 27. 16:23
 1/10 anonim válasza:
Nemtudom... Én borotválom magam
2016. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egész felsőtestem inkább nem borotválom le. Attól ugyanolyan borostás lenne. :/
2016. ápr. 27. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiu vagy?
2016. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy akkor hagyd magadon nem hinném hogy a lányokat zavarná. Ha lány vagy akkor vegyél szörtelenítő krémet drogéria rossmann tesco áruházakban biztos van . Ha fiú vagy akkor is vehetsz ha zavar nagyon nincs megszabva hogy ki vehet ki nem.
2016. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. A barátnőmnek jobban tetszik a csupasz test, meg hát nekem is. A szőrtelenítő krém elvileg nem valami jó ötlet.
2016. ápr. 27. 16:56
 6/10 anonim ***** válasza:
gyanta, vállald be, később megritkul a szőr és nem kell szenvedni
2016. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Magamat is tudom gyantázni? Nem tűnik bonyolultnak.
2016. ápr. 27. 17:00
 8/10 anonim ***** válasza:
én a hónaljamamat borotválom meg neha ott len a gatyába :'D
2016. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én srác vagyok, de a lány nagy általánosságban szeretik a szőrt.

Ha nagyon hosszú vagy burjánzik, valóban nem a legjobb. Főleg,ha fiatalabb vagy. Én sosem szoktam borotválni, mert kipattog és csupasz csiga leszek emellé. Hajvágóval kb. 3 mm-esre szoktam vágni, vagy pedig 1mm-esre, de akkor pár napig szúrni fog.

2016. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én csak lent borotválom de persze vigyazva a mogyik épségére.. Egyszer sajna sikerült megvágnom :/ hát nem mondhatom hogy jo volt

nagyon rosz volt...

2017. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!