Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk az nagyon zavaró/undorító...

Fiúk az nagyon zavaró/undorító ha egy lány részeg?

Figyelt kérdés
pl:ha egy buliban vagy és van egy lány akit nem tartasz rossz csajnak de mivel részeg ezért nem is kezdeményezel semmit vagy nagyon nem izgat a dolog

2014. febr. 8. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
AZ!
2014. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Beszédesebbek még akkor is, ha most találkozunk először úgyhogy bírom ha részegek :)
2014. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez több szemponttól függ... Ha például minden egyes sarokba rókázik, akkor nem nevezném csábítónak... De ha részegen kiabál, és undorító alkoholszagot áraszt, az is eléggé taszít. Bár én kifejezetten utálom az alkoholt(még az alacsony alkoholtartamú söröket is), úgyhogy ez egyéni vélemény.
2014. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
könnyebb d*gni őket, meg sz*pnak is rendesen
2014. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem részeg lánynál/nőnél csúnyább látvány nincs, bár semmilyen részeg nem szép látvány.
2014. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 sándorjános ***** válasza:
Hát szerintem szépeket mondanék neki :D de ágyba nem vinném... az már bunkóság lenne. Igazából nem nagyon szoktam undorodni tőlük, de az zavar, ha hülyeségeket tesznek, kínos helyzetbe hoznak. Szerintem figyelni kell rájuk, bizonságban kell őket tudni, a legjobb ha valaki hazakíséri őket. Lehet kolonc is egy ilyen lány, az nem éppen imponáló, de én, mint egyedülálló férfi nem igazán zavartatom magam azon, ha be van egy lány csiccsenve, de azért a holdókos/csacsirészegségtől biztosan eltiltanám, bárki is legyen az... nem hagynám, hogy még egy kört rendeljen.
2014. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos mértékig még aranyos is lehet.
2014. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát, a nagyon részeg nem jó... rád mászik, aztán másnap meg nem emlékezik semmire.
2014. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
Az jó! Akkor nem fog emlékezni semmire, és jól össze lehet tapperolni mindenét.
2014. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez személy és alkoholszint függő, én három volt barátommal is úgy ismerkedtem meg, hogy már nagyon jól éreztem magam.
2014. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!