Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hasonlítgatom magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hasonlítgatom magam folyton az exéhez?

Figyelt kérdés

A barátommal már egy éve együtt vagyunk, már akk beszélgettünk, mikor az exével volt együtt, sok vitájuk volt, megcsalás stb mégse dobta ki. A barátai elmondása szerint nagyon szerette, és emiatt folyton hozzáméregetem magam, nézegetem a képeit, hogy ő mondjuk mivel szebb, ha szóba jön a neve egyszerűen rossz kedvem lesz. Tudom hogy nagyon hülyén hangzik ez.. De nem tudok ezellen mit tenni, és nagyon rossz, hogy folyton olyasmikre gondolok, hogy talán őt még szereti, vagy hogy jobban szerette mint engem.

Ugyanis mikor vele volt volt fent pár közösképük, velem egysincs.

Vele ment mindenfelé, velem kb sétálni se hajlandó.. Igazából nem is tudom, hogy szeret-e.



2016. ápr. 27. 23:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem szűrted le a lényeget
2016. ápr. 28. 00:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Értem a lényeget. Sajnos az exét valamiért joban szerette.
2016. ápr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem a pénze érdekel, még gimis szerinted mennyi pénze van?

Az zavar hogy úgy viselkedik mint aki szégyel

2016. ápr. 28. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:

#1-nek:

Honnan jött, hogy a pénze kell?!

Szöveg értelmezésed egyenlő a nullával.


Kérdezőnek pedig annyit, hogy ha kételkedsz, mond el a barátodnak, hogy ilyen kérdések merültek fel benned.

Jobbat nem tudok most tanácsolni.

2016. ápr. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát elmondtam neki, de igazából nem mentem vele sokra :s
2016. ápr. 28. 01:16
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem vard meg amig idosebbek lesztek 12 evnel.
2016. ápr. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De nem tudok ezellen mit tenni..."

De igen, egyedül te tudsz!

Le kell kűzdened megfelelési kényszered és gyanakvásod!

"...talán őt még szereti, vagy hogy jobban szerette mint engem."

Bizalmatlan vagy!

Nem bízol benne és nem bízol magadban.

A bizalmatlanság féltékenységet (aminek jelei már megvannak nálad) szül, a féltékenység pedig a kapcsolat megromlását okoz(hat)ja!

Ha ez netán bekövetkezik, akkor ne ringasd magad abban, hogy előre láttad, mert oka te leszel!

2016. ápr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!