Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha a barátnőtö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a barátnőtöknek folyton irogatna egy srác, próbálkozna?

Figyelt kérdés
A barátnőmre folyton ír egy ilyen srác. Csak röhögünk rajta mert szánalmas. Mindig elküldi de nem ért a szóból. Viszont már idegesit nem tudom mit csináljak. Most írjak neki hogy álljon le vagy mi?
2016. febr. 3. 23:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Írj neki
2016. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
várj ha beszélek 1 csajal akor az már csak ismerkedés lehet? hova sülyedtünk?
2016. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

először csak higgadtan próbáld leírni neki hogy szálljon le a barátnődről.

ha ez nem jön be akkor személyesen beszélj vele, de itt már lehet felhangon, erőszakosan érted valahogy úgy hogy hassál a srácra.

HA EZ SEM VÁLIK BE (márpedig van ilyen is, nem kevés) és tovább írogat neki, akkor sajnos.... egy lehetőséged maradt.

be kell mosnod neki hogy végre vegye a lapot.

ja igen vannak olyanok akik már azért ütnek ha ráírsz esetleg ránézel a csajára, de rosszul csinálják :D

először verbálisan hass rá. aztán ha szép szóval nem megy, akkor adhatsz neki, máshogy nem fogja megérteni.

2016. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolso es mi van akkor ha bemosol neki aztan rajossz hogy egy vilgabajnok kickboxos es szarra ver? :D mert megtortenhet voltam mar olyan helyzetben hogy elosszor utottem aztan en kaptam :D
2016. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!