Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-16 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Haj,szem,alkat,belső?

Értitek na, és légyszi írjátok le, hogy mit találtok szimpatikusnak es antipatikusnak egy lányban!

14/l



2016. ápr. 30. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A külső teljesen mindegy. csak legyen jó az összkép. Ha már álomlányról beszélünk, akkor barna egyenes haj, barna vagy kék, szép nagy szem, közepesen világos bőr, 165cm alatt, ajkak kellően vastagak, kevés bőrhibával. Vékony, de kerek feneke és arányosan nagy melle legyen. Legyen magára igényes.


Belső: Legyen életvidám, ne vágdossa magát, ne sírjon mindenért, mosolyogjon mindig, legyen közvetlen, ne legyen flegma, de lehessen vele hülyeségből szájkaratézni. Szóval tudja azt, hogy mikor viccelődök és mikor mondom komolyan, és tudja azt, hogy mikor nem szabad megsértődnie. Legyen szabad szájú. Ne legyen unalmas, tudjon alkamazkodni az éppeni hangulatomhoz. Kb ennyi. Ha magadra ismertél rám írhatsz :D 16/F

2016. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat a dolog az elso "feltetelnel" kifult, hullamos hajam van, ezenkivul se seggem, se mellem:( ilyen az elet..
2016. ápr. 30. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:

A haja legyen hosszú a színe mindegy. A szeme ha színre gondolsz akkor mindegy de előny ha szépen csillog. Az alakja arányos(mongyuk a lába nem zavar ha kicsit hosszú). Belsőre legyen kedves, figyelmes, nem gond ha nem túl beszédes(nálam előny mert én sem vagyok az). Ebből adódik hogy nem birom annyira azt aki fojton pörög és beszél. És az is előny ha azonos vagy hasonló az érdeklődési köre mint az enyém.

18/F remélem nem gond ha túlléptem a korhatárt :)

2016. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte minden lány bejön, nem kell hogy minden "tökéletes" legyen, már csak azért is, mert senki sem tökéletes. Ami fontos, hogy azért tegyen meg dolgokat annak érdekében, hogy javítson a külsején (értem ezalatt az alkalmankénti testmozgást, tisztálkodást, kozmetikumok kis mértékben vagy kevésbé való használatát).

Belsőre szerintem nem lehet konkrétat mondani, de nem árt ha valamennyire kedves, és néha megértő bizonyos dolgokban.

Nekem összesen ennyi elvárásom van, mivel én sem vagyok egy "hű de nagy szám", ezért annyira nem várok sokat.

2016. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyan "öreg" vagyok a korcsoporthoz amit kiirrál de szerintem azért érdekel az én véleményem is :) ha meg nem akkor figyelmen kívül hagy9d :D


külsőre legyen sportos alakja vagy karcsú számomra fontos hogy sportoljon és ne legyen akkora combja mint egy birodalmi lépegetonek xd hajszin mindegy amíg természetes, roma lány kizart, szemszin mindegy, öltözködés mindegy amig nem punk, rock,emo, metalos és az ilyen fekete hulyesegek szerintem az nagyon ronda...


belsőre legyen kedves, barátságos, nyitott az uj emberek felé, hűséges, megbízható, alkalmazkodó, toleráns és értse a vicceket :D ne sertodjon be mindenen, lehessen vele piszkálodni :D ne legyen nagyképű de legyen egy önkritikája... ne szeressen bulizni ne igyon és ne cigizen lehetőleg...


persze ezekből nyilván nincs meg minden kb senkiben de bennem is van tolerancia bőven de az alap azerr ez lenne hogy ebbe az irányba nem a menőző részeg hamutál aki minden nap mással kefél... 17/F

2016. máj. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!