Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszenek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy száz meg száz ilyen kérdés van, de én mégis kíváncsi vagyok véleményetekre. Elsősorban a fiúk válaszát várom. Nos, kezdjük ott, hogy 14 éves vagyok. 40-50 kg között lehetek,de te nem igazán látszik meg rajtam. Alacsony vagyok,153 cm max. Szőké, fenékig erő hajam van és zöles-barnás szemem van. Rock és metál zenét hallgatok leginkább, ami az öltözködésemben is megmutatkozik. Szarkasztikus vagyok. Szeretek hülyéskedni,de komoly is tudok lenni. Bármiről képes vagyok beszélgetni. Bújós vagyok... De nagyon. Türelmetlen vagyok, könnyen felkapom a vizet apróságokon. Szereket animét nézni szabadidőmben,de szívesen olvasok és rajzolok ezen kívül. Elnézést az esetleges hibákért,és hogy nem teljesen kerek mondatokban fogalmaztam. A válszokat előre köszönöm! :)
2016. máj. 1. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek alapján kb igen, de nagyon alacsony vagy. És a zenével nincs bajom, de az öltözködésben ha nagyon úgy öltözködsz, akkor az a része nekem nem adja.
2016. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik amit idáig leírtál. :) Pont ideál. :3 :)
2016. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1.: Tudom, én sem szeretek ilyen kicsi lenni 😄 igazából csak sötét ruhákat hordok, általában bandás póló, bakancs/csizma, néha lánc és ennyi 😄
2016. máj. 2. 00:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Az animés részen kívül minden amit írtál nagyon pozitív :) Biztos aranyos lány vagy
2016. máj. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ideál vagy. :)
2016. máj. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Számomra ez az ideál :3 16/F
2016. máj. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennél tökéletesebb lányt kívánni se lehetne :)
2016. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Húha... Nem számítottam ilyen pozitív visszajelzésekre 😄
2016. máj. 2. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Hisz ismersz :D (utolsó voltam) :DD
2016. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, fogalmam sincs róla, hogy ki vagy..:D
2016. máj. 2. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!