Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akinek tetszem és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek tetszem és talán nekem is tetszik próbál velem összejönni, de én nem tudom mit érzek iránta. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Dönts,meg beszéld meg vele :D a talán az jobb mint a semmi
2016. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rakd rendbe az érzéseidet! Olyan nincs, hogy talán tetszik...
2016. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom
2016. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kételkedsz az érzéseidben,az már rég nem jó.Hagyd az egészet a francba és keress olyat,akit tényleg szeretsz.Akinél nincsenek kételyek,hanem tudod hogy ő az,akit szeretsz és csak ő kell neked.Tök fölösleges úgy elkezdeni egy kapcsolatot,hogy te sem tudod mit érzel.Szerintem csak a helyzet imponál neked,hogy tetszel valakinek.Ez így mind2-őtöknek rossz lenne.Mondd el neki,hogy ez így nem fog menni.
2016. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha össze akar veled jönni akkor hagyd hogy megtörténjen. És nincs olyan hogy "talán tetszik", vagy igen vagy nem. Próbáld meg vele aztán ha nem megy, hagyd ott. Egyszer élsz. ;)
2016. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!