Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne helyes döntés? 16/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne helyes döntés? 16/f

Figyelt kérdés
Legjobb barátomnak van egy lány akivel van egy bonyolult kapcsolata vagyis ilyen szerelem dolog ,de nem mert lépni és elcseszte ,attól függetlenül sokat haverkodtunk ezzel a lánnyal ,útközben viszont köztünk is kialakult valami kötődés ,szoktunk találkozgatni kettesben hétvégenként csak baráti alapon. Vele mindent megtudok beszélni és kiderült hogy sok közös van bennünk ,egy az érdeklődési körünk is .Viszont haverom még szenved miatta és nem lenne jó ha kiderülne ez az egész találkozgatás.. Hagynám ,csak nem hiszem hogy találnék még valakit akivel így megtudnám érteni magam

2015. okt. 8. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat....en nem járnék a csajjal, es ezt lehet vele is meg kellene beszélned, hogy nem szeretnéd megbántani a haverodat :)
2015. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerelmed utjaba ne alljon senki en ezt mondom ha igazan a baratod megerti. En voltam ilyen helyzetben es megjartam mindket utat. Legyen a baratnod en azt mondom ;)
2015. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd el nyíltan a barátodnak, hogy tetszik a csaj. És akkor attól függetlenül, hogy ő mit szól hozzá, hajts rá a csajra szerintem. Ha azt, mondja, hogy vége a barátságnak, akkor nem is voltál neki annyira fontos. Ha tényleg igazán jó barátod, egy nő miatt csak nem kéne összeveszni. Kecske is, káposzta is. (Úgyértem, hogy ha te összejönnél vele, a barátod még ugyanúgy továbbra is barátjának tartana.) Ja de várjál, újraolvastam a kérdést, akkor ez egy bonyolultabb helyzet...:O De attól, hogy neki nem jött össze, barátodnak, attól te még lehetsz a csajjal boldog. Hát, ha ennyi közös van bennetek , szerintem érdemes lenne megpróbálni. De amúgy meg azt hallottam, hogy egy szerelem az mindig sorsszerű; és lehet, hogy akkor nekik így, ha nem jött össze, nincs közös sorsuk. Bár lehet, hogy lesz, csak később ,ezeket én nem tudom. Ezek már ilyen nagyobb vonalak, amire nincs rálátás:) Húha... Hát, de tényleg, szerintem beszéld meg a bariddal, hogy tetszik neked a csaj, és szeretnéd megpróbálni vele, mert úgyérzed, tökre egy hullámhosszon vagytok. Ha jó barátod, meg fogja érteni. Hogy nem csak egyvalakinek tetszhet ugyanaz a lány.
2015. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a baratnod lesz es találkoztok a haveroddal semmiképp ne olelgesd/puszild/csókold meg/fogd meg a kezet

Legalabbis az elejen ne :)

A haverodnak biztos rosszul esne :/

2015. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Áhh nem leszek f*s*z döntöttem ,barátommal ez kb. már 1 éve zajlik ,szóval nem olyan mint a testvérem gyerekkori barát. De speciel nem is a szerelemre gondoltam amúgy ,hanem csak hogy én jobban fogok kötődni a lányhoz ,mint ő és ez nem tudom milyen kihatással lenne erre az egészre
2015. okt. 8. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a barátod helyében, akkor először, ha igazán szerettem a csajt, rohadt mérges lennék rád... Aztán megérteném, és hagynám, h boldogok legyetek, ha kialakul a szerelem.


Egy ismerősöm hasonló helyzetben volt. Összejöttek, 11 hónapig együtt, aztán vége. A megbántott rá 4 hónapra talált valakit, akivel azóta is boldog. A barátságuk ma már nem az igazi, de harag az már nincs.

2015. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bros before hoes :)
2015. okt. 9. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!