Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyik a helyes döntés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Mar több mint egy éve együtt vagyok a barátnőmmel,a kapcsolatunk eleje szinte katasztrófa volt,ő nem szeretett én viszont szerettem nagyon őt..de türtem mindent..és végül minden helyre jött, baratnőm megváltozott,nagyon szeressük egymast es jól megvagyunk..erre 1 év utan tudtam meg h mikor még elkezdtünk jarni és mikor még nem müködött a kapcsoaltunk akkor megcsalt,csak egy puszi volt,de nekem ez akkor is nagyon faj hogy hazudott nekem,mindig mellete voltam és mégis kitolt velem..aztmondja h megvaltozott és soha többé nem tenne ilyet és azrt nem mondta el mert nem akart elvesziteni és semmi jelentőse nem volt..és hogy a multat felejcsem el,és gondoljak arra amiota jol megvagyunk..szerintetek értelme van folytatni?

2016. febr. 25. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyes döntés 60°
2016. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
?
2016. febr. 25. 18:09
 3/5 anonim válasza:
Figyelj... Te is tudod, hogy az elején nem szeretett, és ez a puszi még akkor történt. Ha most úgy érzed szeret a lány, akkor nézd el ezt. Tudom hogy nem könnyű, én is elég erősen elgondolkoznék ha a helyedben lennék hogy mi legyen, de ha tényleg szeret téged, akkor felejtsd el és folytassátok.
2016. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1. válaszoló szerintem a tuti döntés az 90° 😃 mar aki érti 😎
2016. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, hármas válaszoló, tudjuk, hogy a megfejtés a derékszögű pálesz, nagy poén, az tuti.

nade. ha belegondolsz, kérdező, akkor ugye az a puszi abból a időből van, amikor még hadilábon állt a kapcsolatotok, nem volt minden biztos, legalábbis az ő részéről. mostmár ha tényleg szeret, szerintem tényleg nincs nagy értelem azon a puszin filózni. bár érteném miért mondta el neked a barátnőd a dolgot...

2016. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!