Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a helyes döntés? 15/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés? 15/L

Figyelt kérdés
A tornatanárom nagyon sokat flörtölget velem. Megdicséri minden órán vagy a ruhámat, vagy engem. Múltkor pl azt mondta rám, hogy SZEXI, jelzem a többiek előtt mondta. 2 tanárnővel is kavart már a szertárban az iskolában, és 1 diákkal is, bár az elég régen volt. Úgy érzem, hogy meg akar szerezni engem. Múltkor én jöttem ki utolsónak a szertárból, és a tanár is bent volt. Mondta, hogy büszke rám, mert ma jól kosaraztam órán. Érzem, hogy próbál a közelembe férkőzni nagyon. Nem vagyok belé szerelmes, DE apakomplexusom van. Tehát ha úgy adódna, hogy ő meg akarna engem csókolni, akkor mit tegyek? Hagyjam? Az eszemtől hagynám... Kiváncsi vagyok a váleményetekre
2015. nov. 21. 22:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
U.i: Fejlettebb vagyok, mint a többi lány az osztályban. Nagy mellek, jó popsi. Szóval csak velem flörtöl az oszályból, mert a többiek még nem elég ÉRETTEK az ő szemében mind testileg, mid szellemileg.
2015. nov. 21. 22:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Utána meg rohanás lesz a szülőkhöz, hogy úristen molesztál a tanár úr.. :"D
2015. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kva életbe........

Kicsit gondolkodj, nagyon parányit, tudom, hogy nehezedre esik, meg előbb adja össze a melled az 1+1 et mint az agyad, de gondolkodjál már...

2015. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Ne hagyd!!!


Erettebb vagy....maximum testileg, mert ha lenne annyi eszed, akkor tudnád, hogy az nem lenne normalis, ha visszacsokolnad

2015. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy helyes döntés volna bele menned egy olyan csokba ami abból indul ki hogy egy férfi a nalanal jóval fiatalabb lányokkal kezd ki, komoly dolog úgysem alakulhat ki belőle, valószínűleg csak megbannad és egy ilyen dologból nagyon rossz dolog sülhetnek ki..


Elmomdom neked egy esetemet, remélve hogy emiatt jobban vigyázol majd magadra ezzel a tanárral szemben..

Facebookon elkezdett nekem udvarolni egy férfi aki jóval idősebb volt nálam... Akkor volt egy barátom akivel alakultak köztünk a dolgok bár kapcsolatban nem voltunk sosem.. Ha ő nem lett volna biztos hogy beszélgettünk volna a kedves udvarlómmal mert erős szeretet hiány uralkodott bennem, de mivel volt ő ezért nemet mondtam a férfinek, aki nem akart lekopni rólam, utána sikerült eltuntetni egy fenyegessel és eltiltással, de kiderult hogy a fickó többször volt börtön büntetése fiatalok molesztálása miatt..

Hogy ha akkor épp nincs kiért visszautasítanom a "kedves" érdeklődőt, hatalmas bajba is keverhettem volna magam!


Remélem átgondolod és ha szükséges akkor jelented az osztály főnökönnel, mert nagyon nagy bajba juthatsz így!

2015. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, csak testileg vagy fejlettebb, szellemileg nem.
2015. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha becsusszan a gyerek mert a SZEXI csajt megfogja kurcaburcázni a SZEXI TANÁR ÚR, akkor ne merj itt sírni.
2015. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ezen egyáltalán elgondolkodsz, te szellemileg alulfejlett vagy...

Ne hagyj semmit neki! Sőt, nyomd fel az igazgatónál, hogy ilyeneket mond neked..ott lesz tanúnak az egész osztály. Az ilyen köcsögöket jól meg kell szivatni.

2015. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Evus1999 ***** válasza:
100%

Ne hagyd.... !

1. Később mikor kicsit másabb lesz a felfogásod meg bánát

2. Mi a barátnőimmel az ilyen lányokat csak ribiknek becézük ( ezt nem sértésnek szánom csak megakarom mutatni hogy mit kapnál a többiektől ha kedrülne) 16/L

2015. nov. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlenül undorító viselkedés egy tanár részéről. Tudom tesi órán vagytok, ahol pár gyakorlatnál jobban kikerekedhetnek az idomok meg minden, de azért ne akarjon már kislányokat molesztálni! Kérdező! Jobban teszed ha inkább keresel egy korodbeli, ha nagyon szeretetre vágysz, az ilyen pedofil tanárokat meg hagyd a fenébe! :)
2015. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!