Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dobjam? Vagy most mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam? Vagy most mit tegyek? Bővebben lent mert hosszú.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.Egy hete járok egy fiúval akire eleinte azt hittem hogy szeretem de rájöttem hogy nem érzek iránta semmit.Mind a ketten ugyan ott táncolunk és táncba is párom.Félek hogy ha szakítok vele utána nagyon kínos lenne viszont így boldogtalan vagyok.Eleve ennek az egész járunk dolognak a kezdete is gáz volt mert ez az egész úgy kezdődött hogy facebookon(!!!!)hogy tudod mit? Járunk.Ez már nálam kiverte a biztosítékot de nem tudtam neki azt mondani hogy nem.Ráadásul elvárja hogy a lány kezdeményezzen.Nekem kell előbb megölelnem meg ilyenek.Szóval nemtudom hogy mit tehetnék.

2016. máj. 4. 08:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem érzel iránta semmit akkor az már eleve rossz.Ha szakítasz vele,akkor megértem,hogy kínos lesz neked hiszen a párod a táncban,de akkor sem gyötörheted magadat ezzel.Azzal semmi baj,hogy Facebookon beszéltétek ezt meg,bár igaz,hogy jobb lett volna élőben ezt megtárgyalni,de mostanában inkább interneten ismerkednek.Miért nem tudtad neki azt mondani,hogy nem?

Én ha a te helyedben lennék és nem szeretném,szakítanák vele,hiszen még fiatal vagy csak 13 éves.Előtted az élet,sok barátod lesz még,ne ragadj le nála ha nem is szereted.

Remélem tudtam Neked segíteni.

2016. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!