Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekteki mekkora a melletek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekteki mekkora a melletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lányok, nektek mekkora a melletek?

Én 12 éves vagyok és 75/A-s de nem szeretnék túl nagy mellet mert a koromhoz képest ez sem kicsi. Félek hogy a nagy mell miatt nem fogok tetszeni majd senkinek sem. Ha érdekel 163 cm és 58 kg vagyok (sajnos) a válaszokat előre is köszi



2016. máj. 4. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Helló , fiú vagyok de tetszik a nagyobb is közepes is . Lesz mindig akinek te fogsz kelleni . ;)
2016. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

15 vagyok és fajtától függően C/D-80

Hidd el, én is kisebbet akartam...

2016. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bocs de nem értem a dolgot A- s melled van vagyis azért van melltartód, hogy a pólódon ne látszódjon át. A betű a kosár méreted a szám a mell alatti rész. Szóval neked nem nagy a melled sőt.... hanem a max a hátad szélesebb. Ami nem is széles teljesen átlagos, csak magas vagy és van hátad.
2016. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem keskeny hátam van, a mellméretem épphogy megvan 70/A-s, de ez a méret az alakomhoz képest nagy, mert 168 cm és 50 kg vagyok, ami vékony. Nekem ez megfelel. Te kicsit duci vagy, amihez ez a mell egyáltalán nem számít nagynak. Ne stresszelj ezen.


Utolsó: Miért, miért hordja? Jó esetben tízenévesen mindenkinek feszes melle van, ami nem úgy néz ki, mint egy felakasztott szatyor.

2016. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia 15/L vagyok 165cm 46kg es a mellmeretem 75/A.
2016. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kedves négyes válaszoló talán, hogy nelátszódjon át a melle a pólón keresztül???
2016. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
$6: Énis ezt mondom.
2016. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem is 75A

Nem is szeretnek nagyobbat.

13/l

2016. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

14 vagyok 65/C de ne hozzám viszonyics nekem tényleg másabb.

Kedves hetes a C vagy D Vagy B mellű azért hordja mert ha fut akkor eléggé gázul néz ki. Ha még mindig nem érted nagyon szívesen leírom és kifejtem privátba.

2016. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekem 12 éves koromtól kezdett el nőni, tavaly előtt még A-s volt, már 90C-s, és még csak 15 vagyok.. Próbálom kissebbíteni de nem megy. A mellkasméretem nem zavar , de a 90es is picit szorít, pedig nem vagyok elhízva egy kicsit se. Szerintem jó, ha valakinek nagy a mellkasa :D kicsit férfias :)
2016. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!