Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

A fiú eléggé közismert, jól néz ki, és nem csak szerintem. Eddig nem nagyon érdekelt, mert úgy vagyok vele, addig nem mondok senkiről semmit, amíg nem ismerem egy kicsit sem, nem adok a "hírnevére"... Aztán úgy adódott, hogy egy társaságba keveredtünk. De előtte is látott már, pár szó erejéig egy társasági körben voltunk. De most este több óráig.

Úgy tűnt bejövök neki. (Elég jó emberismerőnek vallom magam, de ilyen téren kicsit bizonytalan vagyok.) És azelőtt az este előtt is úgy vettem észre, hogy FIGYELT RÁM. Nem úgy, mint más, nem csak futólag átnézett rajtam, ha kérdeztem vmit a társaságtól, egyből válaszolt ő.

Aztán azon az estén is figyelt engem. Láttam a szemem sarkából:

Ha kimentem a szobából, majd visszamentem, megnézett, nem úgy, mint a többik, hogy "jah, csak ő", hanem tovább is nézett.

Aztán mikor bent voltam, és ültünk, akkor is figyelt, néha még akkor is nézett, mikor én is ránéztem, nem kapta el a tekintetét... Ezért egyszer kábé 10 mp-ig néztünk egymás szemébe, sehova máshova. Majd ezután nekem mosolyognom kellett, és elmosolyodtam és elnéztem.

A lényeg, hogy míg más fiúk, akikről tudom, hogy nem jövök be nekik, nem figyeltek, de ő igen. Amúgy úgy vettem észre nem olyan fazon, aki mindenkit így megnéz/figyel.


Bocs a hosszú szövegért, de mindent leakartam írni ahhoz, hogy pontos választ adhassatok. :)



2016. máj. 4. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet hogy bejossz neki, de mondtd hogy eleg nepszeru szoval akar szorakozhat is...
2016. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem tudom. olyan fiúnak tűnt/olyan fiú, aki inkább tellózik/játszik meg hasonlók, nem az a csajozós. Szerintem ebben még zöldfülű.

Nem vagyunk olyan idősek. 14-15 évesek.

2016. máj. 4. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha amatőr a témában, akkor szerintem bejössz neki. Sajnos én is hamar elárulom magam, mert elpirulok egy kissé :'D
2016. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!