Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen indokkal lehet legkönny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal lehet legkönnyebben odmenni egy fiúhoz, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy segítsen a háziban.. :D

17/L



2016. máj. 7. 19:36
1 2
 1/13 BigUncleZ ***** válasza:
87%

Nem a te barátod a ...

Nem láttad véletlenül a .......

Neked milyen lett ez/az a ......

Neked ez hogy sikerült?

2016. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a "mi volt a házi"t szokták használni vagy a tételek elkérését vagy hogy "milyen volt a doga"t és utána leírom és utána mindig elkezdünk a hétvégéről beszélgetni valahogy vagy a szünetről, hogy ki mit csinált stb
2016. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy olyan, akivel még sosem beszéltem, tulajdonképpen csak szoktam látni, és szeretnék vele beszélni:)
2016. máj. 7. 19:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa

Akkor ha van közös ismerősötök akkor neki m9ndd el hogy Ő tetszik neked és biztos, hogy segíteni fog.

Velem is így volt még régen. Nagyon régen. ;)

2016. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell indok oda mehetsz csak úgy beszélgetni.
2016. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem jártunk mi véletlenül két különböző iskolába?
2016. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál segíteni LoL-ban/WoW-ban?
2016. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyennel.

Ez nem a lányok dolga.

Én pl. élből elutasítom az ilyen pasizós, ismerkedős lányokat

2016. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pasizos lany, fokent ezert nem tudom hogy lehetne megszolitani, es nem nyomulni akarok, hanem beszelgetni vele,mert erdekel hogy milyen lehet :))

Eddig mindig vartam hogy majd csak eszrevesz, de ugy erzem valamit kene tennem erte... honnan tudjam, ha meg sem probalom elv. Bocsi az ekezetekert, a telefonom nem toleralja..:/

2016. máj. 8. 00:36
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#9: Tök mindegy, pasizós lány vagy-e vagy nem, ha a srácnak az jönne le,hogy az vagy...

Én srác létemre nem értek egyet a női kezdeményezéssel, ami szerintem elég megdöbbentő lehet másoknak, de így van.

Ha nem kezdeményez, akkor nem. Valószínűleg nincs oka kezdeményezni. Szerintem te sem fogsz 17 évesen mély depresszióba esni,hogyha békén hagyod és vársz egy másik srácra.

2016. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!