Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem föl vele a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem föl vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 1-2 hónapja kezdtünk el szemezni, meg tök ismeretlenül is mindig előre köszönt suliba és mosolygott. A havrjai megjegyzéséből is tudom, hogy 100%, hogy tetszem neki. A baj csak az, hogy most ballagott el a suliból. Így arra is van esély, hogy soha az életben többé nem találkozunk. Egyébként ő nem egy ilyen megállapodok egy lánynál típusú fiú, de egyik barátjától hallotta a barátnőm, hogy engem más lánynak tart, és nem akarja elszúrni, ezért is vár még azzal, hogy megszólít... Ezt igazából nem nagyon értem, mert így nem tud rendesen megismerni. Szóval most rá kéne írnom? És ha igen, mivel? Vagy várjak vele mert biztosan keresi majd velem a kapcsolatot?

16/L


2016. máj. 8. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Várj egy hetet kb. Ha nem jelentkezik írj rá hogy hali hogy érzed magad ballagás után v ilyesmi. És ha ő is szeretné beszélgessetek :)
2016. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!