Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok. Szakmámból adódóan találkoztam egy nálam idősebb hölggyel, akivel 10 percet beszélgettünk. Megtudtam, hogy hívják, mivel nagyon szimpatikus volt . sűrűn nem járok oda, ahol találkoztunk , Nem valószínű, hogy összefutunk munka miatt mégegyszer. Bejelöltem a hölgyet Facebookon , a lakóhelye a munkahelyem melletti kerületben található .

36 éves, nem tudom, hogy van e gyermeke, szerintem nincs neki . Nagyon fiatalos, azt gondoltam maximum 2 év a korkülönbség . Egy hete nem láttam, tegnap irt a kollegám, akivel voltam a hölgynél, hogy összefutottak egy szórakozóhelyen, felőlem érdeklődött a lany, hogy ,,hogy vagyok''. Nagyon meglepődtem ..


Kérdésem a következő : nagyon gáz, ha Facebookon írok egy 36 éves nőre ??


2016. ápr. 17. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Csak azért mert fb? Vagy azért, mert így kerülsz vele kapcsolatba? Ne legyél már ennyire gyerekes!


Modern világban élünk, ahol használjuk már ki az összes lehetőséget, ha nincs lehetőségünk személyesen elindítani az egész kapcsolatot!

2016. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont azert nem interneten akarok udvarolni egy nőnek , mert gyerekesnek tartom .
2016. ápr. 17. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:

De hogy máshogy akarsz, ha más lehetőséged nincsen?

Telepátiával? Sokat gondolsz rá, és akkor biztos elmegy veled randizni?


Ha egyébként nem találkozol vele, nincs meg semmilyen más elérhetősége, akkor ez maradt. Írsz neki, elhívod egy kávéra, és akkor elkéred a számát, ha ő is benne van, utána már udvarolhatsz "normálisan".

2016. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell neten udvarolnod neki, ellenben a net egy remek felület, hogy felvegyétek egymással a kapcsolatot és személyes találkozóra hívd. Ez szerintem nem gyerekes :)
2016. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van :) köszönöm !
2016. ápr. 17. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!