Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

A kiszemeltem baratjaval beszelgettunk es kerdeztem hogy mimnden lannyal kedvese a kiszemeltem vagy tetszem neki és mondta a baratja ,hogy xy szerint gyonyoru vagyok szoval szerinte van eselye erre mondtam hogy hat ugy vettem eszre minden csajjal ilyen es csak kerdeztem hatha tudsz valamit de ezekszerint nem erre azt mondta xy egy kedves srac szoval nem tudja


erre a mondatomra azt ondja volna hogy tetszem a kiszemeltemnek ha tetszenek neki ugye? :( szoval nem tetszem?


2016. máj. 9. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy tetszel neki,szépnek tart de nem tetszel neki szerintem.
2016. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mindig keresi a tarsasagom es erdeklodik felem
2016. máj. 9. 20:11
 3/4 anonim válasza:
kérdezd ki őt a véleményéről sztem ☺
2016. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez tok jo otlet

Mit mondjak? Kedvelsz? Az jo ? :D

2016. máj. 17. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!