Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lány mellé max...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány mellé max hány éves fiút tudtok elképzelni? Mennyi lenne a már túl sok korkülönbség szerintetek?

Figyelt kérdés
A korotokat is írjátok le légyszi!

2016. máj. 10. 19:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

12 éves lány és 50 éves faszi az pedofil.

de 18 és mondjuk 30 éves faszi nem. mert a csaj már érett eléggé...

2016. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20, nagyon nagyon max. 21.
2016. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Max 30 30/f
2016. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Igaz, hogy a 14 év szexuális beleegyezési korhatár, tehát ha 30 évessel feküdne össze se lehetne feljelentést tenni.

Bár elvileg van egy másik törvény miszerint 16 éves koráig magánindítványként szülő tehetne feljelentést, de az előbbi törvény létezése végett, nagy valószínűséggel elutasítanák.

Saját bőrömön tudom, hogy nem lenne semmi.

Bár fene tudja, ha csak 1-2 alkalomról lenne szó, akkor talán foglalkozna vele a bíróság, de az én esetembe egy egy éves kapcsolatról volt szó, szóval itt nem lett volna semmi.

Azt mondom, hogy 16 alatt nyugodtan kezdhetsz 30 évessel is. Bár annál azért többet már nem ajánlok.

Sőt talán inkább lentebb viszem 28-ra.


Most tudom, hogy le leszek pontozva meg minden, de nagyon sokan nem tudnak egy tényt, sírtok itt mint a verebek, de aztán végül 30 éves létetekre majd ti is ott maradtok egyedül, mert "saját generációval" kell együtt lenni, meg pár év korkülönbség.


Amit akartam mondani (orvosilag bizonyított tények):

A férfiak öregedése lelassul 20 éves koruk felett, egy 40-45 éves férfi, legtöbbször kinéz kb 30 évesnek is akár.

De ezzel szemben, a nők sokkal gyorsabban öregednek mint a férfiak. Hamarabb meglátszik rajtuk a kor, mint a férfiakon.

Szóval ezért szerintem érdemesebb egy idősebb fiúval lenned, mert ha úgy alakul, sokkal szebben mellé öregszel, mint ha egy veled egykorúval lennél együtt és kb öregebbek néznél ki mint végül a pasid.

És le lehet szólni, de a kapcsolatok, a házasságok alakulása, az állandó szakítások is alátámasztják, hogy gondok vannak a mai világban a férfi/női kapcsolatok terén.

És különben is, 35 évesen is lehet gyereke valakinek, plusz egy felnőttet is érdekelhetnek olyan dolgok, mint egy fiatal lányt.

2016. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, elírtam, 16 fölött!
2016. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Remélem, ezt a baromságot nem fogja komolyan venni a kérdező...
2016. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%
Én 16 vagyok, a párom 23 :) Szerintem még ez is belefér
2016. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%

16# Miféle baromságot? Talán orvos vagy? Meg amúgy mit sír a szád, ha nem tudsz csajozni, akkor nem mindegy kivel van egy 16 éves. Had döntse már el ő kivel akar lenni. Senkinek semmi köze hozzá, hogy ki kivel érzi jól magát.

A kor egy hülye szám, élettapasztalat, semmi több. Ha nyomorék vagy, hát így jártál.

Kérdező, mások is vannak felnőttekkel, és sokaknak működik is, akik ma már házasok is. Ha annyira nincs igazam, miért megy tönkre csomó egykorú kapcsolata és 20 évesen a nők miért mennek 35 éves pasikkal el? :)

2016. máj. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18: Hordd már el magad, csak nevetek rajtad :)

A végén még elhiszi szegény kérdező a sok marhaságot, amit írsz.

2016. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább hord el magad te. :) Szabad akarat, azzal van akivel jól érzi magát. Ha most megismer valakit, nem tudják egymás korát, megszereti, mert közös dolgok érdeklik, neked mi a p*csöm közöd van hozzá, hogy kivel van?

Kérdező, az ilyen ny*mik csak sírnak, hogy nem velük vannak a jó csajok. Ne foglalkozz vele :)

2016. máj. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!