Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan tettétek túl magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tettétek túl magatokat egy hosszú kapcsolaton amikor ti komolyan gondoltátok? 18/f

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden az exeddel való tárgyat tüntess el, mert ha azok szem előtt vannak nehezebb. Utána már csak te rajtad múlik. Ne másik nővel próbálkozz, mert nem lépsz túl rendesen, és az újat nem fogod testestül-lelkestül szeretni.
2012. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Beelőztek....:D

Én is hasonlóakat szerettem volna mondani.

Bár előtte pár kérdés:

Először is, mennyi ideje szakítottatok, mennyi időt voltatok együtt? Mi a szakítás oka?


Bármi történt is..

Első szabály: NE HIBÁZTASD MAGAD! Sőt, senkit nem kell bűnöst keresni ebben az egészben. Így alakult, sok minden közrejátszhat.


A másik dolog, amit mondhatok: NE keress egy új lányt feledtetőnek. Egy új kapcsolat csak még több bonyodalmat okoz, olyan sérüléseket okozhatsz, amilyeneket most te szereztél. Egy lány miatt nem kell másiknak is szenvednie.

Sok srác ilyenkor azt tanácsolja, hogy d*gj meg valakit, amennyit, csak lehet...Hidd el, ez is butaság.


Tudom, hogy most ez szenvedés számodra...de most van az ideje. Ha fáj, most fájjon! Ne próbáld elnyomni magadban az érzéseket, később többszörösen hatnak majd.


Légy türelmes, próbáld meg pozitívan felfogni a dolgot. Volt egy hosszú kapcsolatod, tapasztalatot szereztél, megtudtad milyen az elkötelezettség és minden velejárója.

NE BÁND MEG! :)

2012. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már 11hónapja szakított velem , és 3évig voltunk eggyüt . Tudom elég fiatalos kapcsolat de ő volt mindenem
2012. júl. 31. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!