Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt (hány év,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt (hány év, hónap) tennétek túl magatokat egy 4 éves kapcsolaton szakítás után?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Max 10 nap ha felfogod hogy most már szabad vagy és kész
2011. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Emberfüggő... nekem biztos kellene 2 hét, mire felfogom, de 1-2 hónap, mire teljesen lezárom.
2011. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fél év max egy év. Ennyi idő amíg hozzá szoksz, hogy egyedül vagy. De ha bejön a képbe valaki, akkor pillanatok alatt. Idő kell, ez hosszú idő volt, nyugi. Majd jön másik, most élvezd azokat a dolgokat amiket eddig nem lehetett.
2011. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és ha bejön valaki a képbe aki megtetszene akkor mennyi idő?:(
2011. júl. 26. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sokban függ a szakítás okától, és attól, mennyire szeretted még a másikat az elváláskor.


Én egy éves kapcsolaton még mindig nem vagyok túl, pedig már 8 hónapja vége van.

2011. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A barátnőm 6év!!!!! alatt tette túl magát az első szerelmén, akivel nem voltak együtt összesen egy évet!!!

Egyénfüggő,helyzetfüggő....stb.

2011. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem 3 év volt míg túltettem magam első szerelmemen, akivel nagyon jó barátságben voltam. nekem sok idő lenne 4 év után továbblépni.

ez teljesen emberfüggő...

2011. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég gyorsan, mert én már menekültem abból a kapcsolatból (5,5 év volt).


Egyébként embere válogatja, személyfüggő.

2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ha fiu vagy,akkor olvasd!

6 hónapon nem vagyok túl 2 éve. De már sokkal jobb, nem jar rajta az eszem allandoan, csak ritkan eszembe jut, csajozok 1000-el, csak eppen hozzá képest egy sem bír eléggé érdekelni.

Sokmindentol fugg az ido. Nem könnyű, sok idő, barátok, bulik és csajozás kell hozzá. Hatványozottan könnyebb,ha talalsz vkit, aki jobb nála.

2011. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem egy 3 hónapos kapcsolathoz kellett 3 év :S

22/F

2011. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!