Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy tudtátok magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tudtátok magatokat túltenni egy kapcsolaton, ha a párotok kidobott, de ti még halálosan szerelmesek voltatok? Az nem megy hogy más lányokkal elkezdjek kavarni feledés céljából, valahogy nincs hozzá gusztusom, mert csak ő jár az eszembe!

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok csendben, remeteként eltöltött idő az mindig segít.A bulizás csak ront a helyzeteden, ezért ilyenkor jobb az egyedüllétet választani, meg igazán jó és általad kedvelt könyveket magad köré gyüjteni, és erővel koncentrálni rájuk.
2013. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A "vigasztaló" haverok, barátok is csak nehezítenek a dolgon,mert állandóan hivogatnak magukkal szórakozni, meg össze akarnak hozni ujabb emberekkel, igy nem árt ha kifelé nem adod ki a történetedet.Vagy azt mondod, hogy nem érdekel a tag. A lényeg, hogy a saját fájdalmadat neked egyedül kell végig élned, és lezongoráznod.
2013. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én amikor életem első nagy szerelme szakított velem, pár napi otthon bőgtem, aztán belevetettem magam az életbe és én bizony elkezdtem "kavarni" valakivel felejtés céljából (nem vertem át, egyikünk sem gondolta komolyan először az egészet). Nemsokára számomra teljesen érthetetlen módon beleszerettem és később össze is házasodtunk. Aztán az ex még próbálkozott, de már nem kértem belőle.

De ez nem mindenkinél ugyanúgy működik.

Egy ideig szerintem biztos kell egy kis magány, de aztán nem szabad begubózni, mert annál rosszabb.

Ismerkedni meg akkor ismerkedj más lányokkal, amikor te érzed jónak, erre sincs szabály, hogy kinek mi válik be.

2013. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ok nélkül dobott ki a párod. Nemrég szakítottam a barátnőmmel és tudom, hogy szenved, de nem érdekel már. Őt sem érdekelte az én szenvedésem a hülyeségei miatt a kapcsolatunk ideje alatt.
2013. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jól megvoltunk múlt hét péntekig, viták persze voltak, de semmi komoly, az ok egyszerűen az volt, hogy sok volt neki ez a kétésfél év, szabadságra vágyik!Bízok benne hogy megfogja bánni, és ezért várok is rá, de most nagyon nehéz
2013. okt. 8. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:
5 Ne várd vissza.
2013. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!