Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik lehetőséggel járnék...

Boomer kérdése:

Melyik lehetőséggel járnék jobban, illetve kb mekkora költsége lenne a dolognak?

Figyelt kérdés
A közel jövőben, szeretnék vásárolni/csináltatni magamnak egy kétkezes kardot.

2013. júl. 12. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csináltatni akarsz akkor ki kell nyitni a pénztárcát, főleg ha egy igazi kardkészítővel csináltatod! De ez függ a kard stílusától is!
2013. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell annyira mélyre nyúlni, sőt: [link]


Én innen már két katanát rendeltem. Mindkét esetben milliméter pontosan megadtam minden paramétert, ők meg (ezt betartva!) legyártották. Akár már 60 ezer forintból is kijön egy ilyen kard náluk.


Az ár persze nagyban függ a kért penge típusától és szerelékek minőségétől.


Van még egy-két cég ami foglalkozik ezzel, de én őket ajánlom, ha japán vagy kínai stílusú kardot akarsz.

2013. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lemaradt: NE rendelj a honlapjukról! Ott tizedannyi opciód sincs, mint valójában. Írjál nekik E-mailt és ott tisztázz mindent.
2013. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!