Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelent valamit vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit vagy csak én értem félre?

Figyelt kérdés
16/l Van egy fiú barátom, majdnem 2 éve. Mindigis olyan a barátok voltunk akik szeretik egymást poénbol piszkálni(gyerekes de van ez igy:D). Nekem tetszik de ő ez nem tudja, és eddig nem volt köztünk barátsagnal, és elég sokat vagyunk együtt,ő amúgy 17eves. Szval a kérdésem az lenne hogy az h sokszor van olyan hogy hosszan néz a szemembe de nem tudom miért, meg van hogy ha látja hogy nem mosolygok akkor addig vigyorog rám idiótan amíg nem nevetek rajta, és ha valamiért megharagszom rá vagy szomorú vagyok valami miatt akkor addig kérdezi hogy mi a bajom amíg meg nem mondom,és zavarja ha bunkó vagyok néha az jelentheti azt hogy tetszem neki vagy ne tekintsék neki nagy jelentőséget mert sima baráti gesztus? Előre is köszönöm a válaszokat:))

2016. máj. 12. 22:51
 1/4 theweeknd ***** válasza:

Fiú és lány között nincs baratság, az egyik fél mindig többet érez.. Lásd saját magad.


Ha hosszan a szemedbe nézz, akkor az jelentheti azt is hogy meg akar csókolni, csak lehet fél attól hogy tönkre megy a barátságotok.


Vagy farkas szemezni akar.. :DDD

2016. máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg, hogy miért néz?
2016. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert az kínos lenne:D mondjuk olyan már volt hogy megkerdeztem kedves hangnemben h miaz? Ő meg csak annyit mondott h semmi...
2016. máj. 13. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor keress egy fiút, akivel tölts egy kicsit több időt úgy, hogy ezt a barátod is lássa. Ne értsd félre, nem kell rányomulnod, csak szánd rá az időd. Közben ne távolodj el a barátodtól sem. Ez fontos! Végig tarts meg a bizalmát! Ha féltékeny, akkor azt a kérdéseiből tudni fogod.
2016. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!