Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért értik félre, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért értik félre, miért reagálják túl az osztálytársaim ha bámulom őket?

Figyelt kérdés
A kémia órák nagyon unalmasak, ezért ilyenkor néha elkalandozik a gondolatom és unalmamban az osztálytársaimat szoktam bámulni, ilyenkor néha felveszik velem a szemkontaktust és pár másodpercig egymás szemébe nézünk,aztán én elkapom a tekintetem, az egyik lány ennyiből már arra következtetett, hogy én belé vagyok zúgva, pedig semmit nem érzek iránta. Máskor meg egy fiú találta ki, hogy biztos meleg vagy és azért nézem, ami végképp nem igaz. Nem tudom, miért csinálnak ebből ekkora ügyet. Szerintetek ez tényleg ennyire gáz? Vagy ti is azt gondoljátok ,hogyha valaki pár másodpercig a szemetekbe néz majd elkapja a tekintetét akkor az már biztos b.*zi meg szerelmes belétek?

2016. ápr. 27. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, viszont mindenesetre elég idegesítő. Van nálunk is egy csaj, aki mindig engem és egy barátomat bámul. Percenként jó esetben csak 10-szer néz felénk...
2016. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fruzs33 ***** válasza:
Én is szoktam nézni az összes osztálytársamat,és minden órán. Ettől még nem vagyok se leszbikus,se nem vagyok egyik fiúba se szerelmes. Ennyi. Rohadtul utálom a kémiát,ilyenkor szoktam a legtöbbet nézni őket.De eddig nálunk csak olyanok mentek,hogy 'mit nézel?' meg,hogy 'fordulj már előre.' Neked akkor egy kicsit rosszabb a dolgod
2016. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!