Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lehetett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehetett ez fura a lánynak?

Figyelt kérdés

Régi osztálytársról van szó. Akkor se beszéltünk sokat és most se,néha a buszon találkozunk és akkor elbeszéljük az utat.Ma is vele jöttem,de most hazafele be kellett ugorjak egy infos boltba ami pont az ő utcájában van, magyarul haza is kísértem egyúttal.. Nem tudom mennyire fordult meg a fejében valami ilyesmi,hogy hogy direkt bekamuzom ezt,hogy megyek máshova,csak azért,hogy vele lehessek.. Nem örülnék neki ha ezt gondolná.. Na meg az általánosból megmaradt barátnőinek ne kezdjen erről beszélni,hogy "Jajj képzeljétek xy hazakísért." Most mindegy,hogy miért vagyok így ezzel, ez nem lényeges.

Mit gondoltok?


2016. máj. 13. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Úúú, halványlila lepkedingom sincs. Serintem csak a lány személyiségétől függ. Lényeg, ne kérdezz rá, mert akkor azt hiszi, hogy érdekel téged az eset és kíváncsi vagy, hogy ő is úgy gondolja, mint te, hogy érdekel. De tényleg csak azemélyiségtől függ
2016. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igaz lehet hogy ettől függ. De tényleg nem beszéltünk soha sokat,szóval nem tudom ezt megállapítani. Annyi látszódott,hogy örül,jól érzi magát,de mint mondtam nem akarom,hogy azt gondolja,hogy ez egy közelítési kísérlet volt..

Nyilván ha akarnék valamit akkor tisztán megmondanám neki.. Ha mondjuk ő mondana egy olyat,hogy tartsuk szorosabban a kapcsolatot,akkor részemről oké lenne. Mert amíg azt se tudom róla,hogy van-e fiúja vagy hogy mit gondol rólam,addig nem nagyon akarok ilyen véletlenszerű,nem szándékos jeleket adni neki.. Vagy is nem akartam volna


Kösz a választ

2016. máj. 13. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!