Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korban "derül ki",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban "derül ki", hogy valaki meleg? Az illetőben hány évesen tudatosul ez? Szerintetek az lehet, hogy valaki előbb jön rá, hogy egy ismerőse meleg, mint az illető maga?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm 15 éves és én már jó pár éve azt gondolom, hogy meleg, de szerintem ő tuti nem gondolja így. Meg úgy általában, még nem hiszem, hogy túlzottan izgatja a szerelem/szexualitás kérdése, (bár ki tudja, annyira nem közeli ismerősöm, hogy ilyeneket tudjak róla)


Olyanokból gondolom, hogy meleg, hogy szinte csak lány ismerősei vannak, nagyon jól kijön velük.

Olyan részleteket észrevesz emberek kinézetén, ami szerintem heteró fiúknál elég ritka: új frizura, új ruha stb.

Többet foglalkozik a külsejével, mint egy átlagos 15 éves fiú (egyszer pl. körömvágásban kért tanácsot, mert zavarta, hogy a körmei íve nem egyenletes)

Alapjában véve is érzékeny típus. Visszafogott, kedves, segítőkész. Amolyan "finom" lélek.

Sokszor előfordult már, hogy férfiak kinézetét elemezte, és ilyenkor is elég apró részleteket kiszúrt. De olyan is volt, hogy egy sztárpár volt pl. a tévében, és ő konkrétan mondta, hogy neki a férfi a szimpatikusabb, jobban néz ki stb.



Nem tudom, hogy ezeket csak bemagyarázom magamnak, vagy ezek tényleg utalhatnak arra, hogy ő meleg. Szerintetek?

Egyébként én 23 éves lány vagyok, és a fiú a család egyik ismerőse, amikor vendégségbe megyünk, akkor találkozok vele, de már nagyon régóta ismerem.

És természetesen nem azért kérdezem, mert zavar vagy ilyesmi, csak kíváncsi vagyok. Meg sajnálom is szegényt, mert a család egy-két megjegyzéséből kiderült már, hogy nem épp "melegbarátok", úgyhogy ha tényleg meleg, nem lesz egykönnyű dolga.



2012. máj. 22. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem a közvetett rokonságomban van ilyen,de ő 19 éves már. Amikor kisebb volt, mindig nézte a szép fiukat a képeken. Állandóan azzal van elfoglalva h ő kövér,pedig nem az. Csak barátnői vannak, és azok csak lelki barátok neki, el sem tudnám képzelni hogy egyszer csaja lenne. A szülei nagyon lányt vártak, hát megkapták... Én nagyon sajnálom őt. Egyébként nincs arról szó hogy meleg lenne, de szerinteted?...
2012. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én nagyon bírom a melegeket, jófejnek tartom őket, csak pozitív tapasztalatom van velük, nem tudnék semmi rosszat mondani róluk, én nem ismerek olyat, aki rossz ember lenne vagy ilyesmi.

De miért sajnálod? Nem kell őket sajnálni. Vagy azért, mert nem képes magának beismerni a melegségét?


És ez a "szülei lányt vártak, hát megkapták" mondat elég gáz. A melegek nem lányok, szerintem ez elég sértő.

2012. máj. 22. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én melegként férfinak érzem magam. Azok, akik pasik és lánynak gondolják magukat azok transzszexuálisok.

Egyébként meg nehéz megállapítani bárkiről rögtön, hogy meleg. Rólam nem igazán szokták feltételezni. Sőt olyan is volt, hogy valakinek konkrétan mondtam, hogy randiztam már fiúval és csak utána pár nappal később kérdezte meg, hogy tényleg meleg vagyok-e, mert nem tudta hova tenni a dolgot. Hát sztem, ha valaki elárulja, hogy volt fiúval dolga az már hagy kétséget.


Vannak nőiesebb melegek, de kevesebben vannak, de mivel ők a feltűnőbbek, ezért általánosítják a melegeket a nőiességgel. Elég sok meleg ismerősöm van és 1-2ről meglehet mondani, hogy meleg, de a többiről nem. Heteró helyre szoktam járni bulizni és hát mit ne mondjak a nagy kanok, akik hajkurásszák a csajokat, inkább ők néznek ki melegnek. Hasig kivágott póló, olyan gatya, ami már szinte cica nadrág stb. Ez nyilván a mai trendnek tudható be, de azért vicces, hogy ma a heteró férfiak néznek ki melegnek és nem a melegek. Párommal egyszer buliban ránk mászott egy csaj. Szóval nem lehet tudni, hogy ha két fiú együtt van bárhol, akkor csak haverok, vagy titokban járnak is.


A melegek is férfiak, a férfiakat szeretek és első sorban a férfias vonást szeretik. Én is adok a divatra és törődök a külsőmmel, de nem többet, mint a heteró fiú barátaim.


22 F.

2012. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet meleg csak nem mondta el neked.
2012. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezekből még nem lehet tudni...
2012. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én már általános suliban tudtam, csak nem mertem bevallani magamnak, pedig, erősen tetszettek a fiúk, úh végül 15 évesen sikerült elfogadni magam, ami nem volt könnyű, egy ilyen intoleráns világban, de szerencsére kerestem és találtam olyanokat akik az én cipőmben járnak és ez segített
2012. máj. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én 17 vagyok de csak most kezdek barátkozni ezzel a dologgal igaz volt barátnőm is de azzal nem volt jó ugy igazábol most már tisztába vagyok vele hogy meleg vok de idáig nem is gondoltam ilyesmire..
2012. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kiki011 válasza:
13 vagyok és csak a fiuk érdekelnek szex terén ezt kb egy éve tudom magamról
2012. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én amióta az eszemet tudom, csak a 40-50 es férfiak érdekeltek. És ez olyan 8-10 éves koromban lehetett. üdv!
2012. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van olyan, hogy egy ismerősről előbb derül ki! én is így voltam... Barátom bevallotta,hogy szerelmes beléb ésegy este berúgtunk és.... azóta együtt vagyunk!
2012. szept. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!