Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jelent valamit, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit, hogy a facebookon csak nekem válaszol?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik nekem, mivel vannak közös ismerőseink, tudok írni a face falára. Pl. múltkor kirakta a cicája képét, kb 21-en szóltunk hozzá, de csak nekem válaszolt a falán. Ilyen eset már 4x előfordult, az összes többi hozzászólónak nem írt semmit.

2016. máj. 14. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj de ez gyerekes. Én sem szoktam mindenkinek válaszolni, az a baj h pár ember már többet képzel egy hozzászólás vagy éppen egy lájk miatt.
2016. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy kedvel vagy valami de ez hülyeség tényleg gyerekes vagy bocsi . Miért nem beszélgettek vagy valami? Onnan jobban tudnàd hogy mi a szitu nem tévhittbe lennél.
2016. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!