Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A barátnőm a volt pasijával eljár sétálgatni, beszélni. Egy évig voltak együtt. Elvileg már vége, nincs köztük semmi. Viszont legjobb barátok lettek. Elvileg azért lett vége a kapcsolatuknak, mert a srác a párkapcsolatban néha bunkó volt. De akkor nem értem, hogy miért volt vele együtt egy évig, és miért találkozik vele állandóan.


Elvileg azért tartják a kapcsolatot, mert vele mindent megoszthat, őszinte és lehet vele hülyülni. Velem is lehet...


Ha azt kérdezem, hogy milyen gyakran találkoznak, akkor azt mondja, hogy nem tartozik rám.


Nekem ebből elegem van, itt hagyom a francba szerintem.


Vélemény?



2016. máj. 14. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy ha nem "szakít" a "pasijával" akkor Te szakítasz vele.

Ha szeret téged elhadja a másikat.

2016. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég érdekes amit te itt le írsz, de a csaj is természetesen.


A csaj szemszögéből azt szűröm ki hogy veled nem lehet semmit se meg beszélni, nem bízik benned.

Lehet hogy féltékennyé akar tenni, én a helyedbe dobnám a csajt, mivel inkább egy "idegennel" ebszéli meg a dolgokat, és nem veled. Bocs haver ez ilyen.

2016. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt vettem ki a kérdésből hogy nem szereted ha a barátnőd a volt pasijával van . Én helyedbe beszólnák a barátnődnek hogy eddig nem én voltam a legjobb barátnőd? Meg miért nem tartozik rád ki vagy te valami idegen akivel még soha nem beszélt ?? Ez valami titok biztos:3 Lehet együtt vannak csak nem akarja neked elmondani. Együtt érzek az én barátnőm is ilyen volt míg végül benem magyaráztam neki azóta normal.
2016. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2016. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őőőőő... nem... (xd)
2016. máj. 14. 14:17
 6/6 anonim válasza:
Mikor elkezdtem olvasni akkor láttam h butaság amit írsz már ne is haragudj meg. Barátságból lehet bármi akár később még kapcsolat is de egy kapcsolatból barátság SOHA. Főleg nem legjobb. Szerintem se túl okos se túl buta nem vagy. Az pozitív h aggaszt a dolog de ha elég eszed lenne akk már rég dobtad volna . Miaz h valami nem tartozik rád ?! Addig szabadulj meg tőle míg össze nem töri a szíved.Én a helyed a lehetőságet sem adnám meg a változásra egy ilyen csajnak aki ezt megcsinálja....
2016. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!