Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, hol tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Járok sportolni,nem nézek ki rosszul,mégse tudok hol ismerkedni. Ráadásul a legtöbb korombeli tini fiú komolytalan,bulizós,zűrös srác,nekem pedig nem erre van szükségem.Szerintetek hova járjak el,hogy megismerjek új embereket?

Köszi :)

L


2016. máj. 16. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok fiúként de manapság a lányok csak a menő srácokra buknak és a felállított hajra,de az aki az életét nem bulizással tölti hanem hasznos dolgokkal új dolgok megismerésével és ha oda jutna a világ nem halna éhen,ért sok mindenhez nem kell senkinek
2016. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Azt kihagytad...

Szerintem a legjobban a hobbihelyeken tudsz olyanokkal találkozni, nem említetted mit sportolsz!:) Hajrá!

16/L

(Am hidd el, itt is bőven fognak rád írni, ha olyat írsz ki.)

2016. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem felejtettem ki hány éves vagyok,direkt nem akartam ideírni,mert nem a társkeresés itt a célom,hanem csak megtudni hol vannak ilyen helyek ahol lehet :)
2016. máj. 16. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem társkeresés a célod, de ismerkedni akarsz... Döntsd el akkor, hogy mit is szeretnél. :D
2016. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgyértettem hogy itt,az oldalon nem a társleresés a célom,sokan amiatt raknak fel ilyen kérdést,de én csak kíváncsi vagyok élőben hol lehetne ismerkedni :)

Érthető így? Bocsi a félreértések miatt

2016. máj. 16. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!