Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevaljam vagy ne?

Figyelt kérdés
Egy fiú már eleg regóta tetszik de neki mas lany tetszik es nem tudom hogy ha bevallom neki akkor kigúnyol vagy kepes ezt driszkreten kezelni.Nem nagyon szoktunk beszelgetni szoval nem ismerem ezert kerek tanacsot.

2016. máj. 18. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is nagyon szoktatok beszélni, akkor ne. Ha van egy bizonyos jó baráti viszony köztetek és úgy érzed hogy lehet esélyed, akkor csak.
2016. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Osztalytarsak vagyunk es nincs semmi konfliktus
2016. máj. 18. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne valljad be. Ha nem kepes diszkreten kezelni akkor utana az egesz osztaly rajtad rohogne :/
2016. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem először ismerd meg egy kicsit, lehet hogy nem jó arc és akkor el is múlik ez a fellángolás
2016. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6 eve vagyunk osztalytarsak es neki mar volt egy lany ugye azt elege driszketrn kezelte csak nem tudom h azota mennyit valtozott ilyen ugyben amugymeg szerintem nagyon jo fej meg vicces
2016. máj. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!