Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MintoMimi kérdése:

Szerelmes vagyok a volt osztálytársamba. Ellenben ő ezt nem tudja. Nem tudom, hogy most bevaljam-e?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk. Már kért arra hogy megcsókoljam. Sőt már vallott is. Csak hát azt hittem hogy fogadott... vagy tudom is én... viszont már nem vagyunk osztály társak de még mindig sokat beszélgetünk. Ezért azt kérdezem hogy bevaljam-e?

2014. ápr. 24. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok osztálytársak már simán. Ha azok lennétek akkor nem lenne jó ötlet de így az.
2014. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 menta34 ***** válasza:

és hogy jön ide a vallás?

Amúgy korod, nemed?

2014. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vágj bele!! sok sikert!
2014. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valld be neki mert később bánni fogod, ha igazán szereted és hagyod menni sokáig fog fájni ( magamról tudom én hagytam menni =( )
2014. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenképpen valld be neki,bármi jó kisülhet belőle.
2014. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Elmondtam neki és most járunk! Nagypn hálás vagyok!
2014. ápr. 25. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!