Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Megkérhetlek titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megkérhetlek titeket, hogy legyetek őszinték?

Figyelt kérdés

Szóval össze jönnétek-e egy fiúval úgy, ha tudjátok, hogy nincs benne semmi érzelem, mert a gyerekkori traumák ki ölték belőle??? Viszont azt is tudjátok, hogy a fiú jár pszichológushoz és próbál ellene tenni terápiával. Oh és tegyük fel, hogy ennek a srácnak a barátnője vagy! Ha kiderülne, hogy nem érez semmit és mindent megjátszott, akkor hogy reagálnátok? (részletesen is leírhatjátok..)

FÉLRE ÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE ELŐTT!!! A SRÁC NEM PSZICHOPATA ÉS NEM SZOCIOPATA, EGYSZERŰEN NINCSENEK BENNE ÉRZELMEK!

A válaszokat előre köszönöm! Habár valószínűleg jobb, ha nem mondok neki semmit, mert úgyis csak veszekedne, mert már volt ilyen korábban is.

17F



#hazugság #csalás #szivfájdalom #Megjátszott érzelmek
2016. máj. 20. 08:34
 231/235 anonim ***** válasza:
ilyen titkosak? :D a lánnyal beszéltél azóta?
2016. jún. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/235 anonim ***** válasza:
na, mi történt?:)
2016. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/235 anonim ***** válasza:
Hogy mi történt? Semmi, normálisabbnak mondható vagyok, de még mindig nem érzek semmit és senkihez sem kötödőm, pocsék érzés, egyszerűen akarom, hogy hiányozzon valaki, lett egy jó barátom, olyan beteg mint én, gyakorlatilag fél éve tartom vele a kapcsolatot és érzem, ha csak úgy lelépnék nem is hiányozna nekem, pedig tényleg kedvelem őt, mert saját magam látom benne, de hát ez van. (a kérdező voltam)
2017. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/235 anonim ***** válasza:
Ha nem igazoltab szociopata akkor van benne erzelem,igy megjatszani magad eleg nehez...csak egy szociopata tudna...vagy egy oscar dijas szinesz de szerintem inkabb elobbi
2017. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/235 anonim ***** válasza:

Onmagadat csapod be. Nem vitazaskep mondom. Teny: Nincs olyan hogy nem vagy szociopata es nincsenek erzeseid...hidd el, rengeteg embernek van/volt nehez gyermekkora, de tulkell esni rajta es mas lehetosegeket keresnie (sajat tapasztalat). Persze ez nem olyan egyszeru, de ha annyira rossz a helyzet, muszaj. :(

Oszinte valaszom pedig: ha magadhoz oszinte leszel, akkor fogok tudni oszinten valaszolni.

Az ido segit.

2017. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!