Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszéljünk első alkalomkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk első alkalomkor?

Figyelt kérdés

Sikerült végre annyira felspanolni magamat, hogy odamennék egy lányhoz a buszon aki régóta tetszik, de nem tudom mégis mivel indítsak. Az első pár mondat lenne a nehéz szerintem, a többit valószínűleg már könnyedén megoldjuk. Tudnátok valami támpontot adni ehhez? Még nem csináltam ilyet, nem tudom mihez kezdjek.

Én 16 ő 14.



2016. máj. 20. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hali. Ugyan ezen estem át 3hete. Nálam ugy alakult h nem jött a helyi busz es hazakellett gyalogolnunk. Igy erot vettem magamon es ezt mondtam: "szia, nem bánod ha veled tartok?" elpirulva igent mondott es beszelgettunk. szoval esetleg szallj le ott ahol o es kerdezd meg h hazakiserheted e v vmi hasonlo.
2016. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaa h nem erre vagy kivancsi. Akkor pl hogy melyik suliba ja, milyen az osztalya, mindig itt lakott e v idekoltozte, szeret e itt lakni, ha epp zenet hallgatott akkor megkerded mit hallgat..aztan ha szerencsed van egyezik a stilusotok stb.
2016. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A tudathasadásos elmezavar fajtáji és azoknak a jellemzői, Balassi Bálint önéletrajza, a DNS szerkezete, a Toldi keletkezési körülményei, a planktonok emésztési módja. Remélem tudtam segíteni.

Puszi, csá

2016. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha egy random idegen ember haza akar kísérni, az ijesztő. Olyat ne tegyél! :D

Esetleg kérj tőle valamit pl zsepi.

2016. máj. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
osztálytársamat haza akarta kisérni egy 40 éves pali bement a rendörségre
2016. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jól van istenkém...azért ne gondoljátok már hogy én 50 évesen akartam hazakisérni egy 12 éves lányt. én voltam 23 ő 18 és nem húztam hátra a vállánál h bunkón leszólitsam hanem szépen leszólitottam és világi kedvességgel megkérdeztem hogy nem bánja e ha vele tartok..tök jól reagálta le és nem szaladt a rendörségig. Nem mindenki mocskos pedofil.
2016. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tömött busz. Táska a hatadon kabát a kezedbe meleg van. Mellette üres a hely. A busz egyenletesen halad. Te odalépsz. A gyomrodban pillangók ezrei repkednek , a szíved hevesen ver, majd egy fáradt mosollyal az arcodon megérdezed:

- Szia, leülhetnék melléd?

-Persze, szabad a hely.

Te leülsz. A szíved egyre hevesebben ver, napsugarak ezrei hatolnak át az ablakon. A lány meredten bambul kifelé, hajába néha a szellő bele bele kap. Illata mámorítóan édes mellyel megtelik az éter.

Egyre jobban meg akarsz szólalni.

Megálló.

Lassít a busz. Emberek le,majd fel szállnak. Ajtó csapódik, friss levegővel telt meg a hely, mellyet újra átvarázsol az a mámorító illat.

Össze szeded minden bátorságod és megpróbálod :

-köszi, hogy leülhettem, soha sincs hely ezen a buszon, mindig annyi ember van.

-😊 nincs mit!

- Te hova jársz suliba?

-A roxfortba, griffendéles vagyok.

-Úúú, Komolyan? Én is oda jártam. Utáltam Pitont, de Hágriddal a mai napig tartom a kapcsolatot.😏

-Komolyan? 😳

-igen 😎

-Mi a neved?

-Hisztis Mirtill, neked?

-Doby, a házimanó


És már mehet a bejeloles Facebookon. 😎

De szurkolok, hogy jó legyen, végre valaki aki nem Pesten hallottamba keresi a nagy ő-t (mellesleg shift +ő)

2016. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!