Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Még sosem volt barátom, így szeretnék ismerkedni. Hol tudok valakivel ismerkedni úgy, hogy személyesen találkozunk és ott esetleg valahogy beszédbe elegyedünk? Nem járok bulizni, így ott lehetetlen. Koncertre néha járok, de olyankor a nővéremmel megyek, és valahogy mindig csak vele beszélgetnek a srácok, pedig neki van barátja. Szoktam még hétfőnként társasozni járni a Müszibe, de az se igazán ismerkedős hely.
2016. máj. 21. 22:33
 1/7 Lilly203 ***** válasza:
Iskola? Ott legalább sok mindenkit ismersz.
2016. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hol laksz... néhány településen vannak ilyen célra rendezvények, ha megadod talán tudok mondani 1-2 ilyent
2016. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2-es én Budapesti vagyok és fiú 17 éves :D HA tudsz helyeket, akkor nyugodtan megoszthatod velem :P.

17F

2016. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Müller teszkó ,ezek jó helyek erre falu helyen
2016. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.
2016. máj. 21. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor mégiscsak rá kéne venned magad hogy bulizni járj, vagy pedig sokkal többet járj koncertekre.
2016. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Interneten is ismerkedsz ?
2016. máj. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!