Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "neked van pasid? ", "nincs,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"neked van pasid? ", "nincs, mert? :-) ", ez milyen reakció?

Figyelt kérdés

igazából már kiirtam, de ide küldtek...


megismerném az adott lányt. Lazán megkérdeztem: "neked van pasid?" válasz, vigyorogva: "nincs, mert? :D" ez lehet jó jel?


2016. máj. 22. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
nincs mert a lányokat szeretem :'D
2016. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Nincs, miért kérdezed?" Ha mosolyogva mondta az felhívás táncra. Erre kell mondani, hogy "azért mert nagyon nagyon tetszel és szívesen megismernélek jobban is."
2016. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem eleg szanalmas
2016. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szánalmas? Miért? egyértelmű? Bocsánat, nekem volt olyan, hogy egy lány a hátsóját hozzámdörgölte buliban, autóuton a vállamon aludt, és elutasitott...
2016. máj. 22. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos mert részeg volt vagy szimplán szeret szívózni.
2016. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Te magad is írod, hogy a nők kiszámíthatatlanok, tehát lehet jó jel, de az is lehet, hogy nem jelent semmit.
2016. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aha lehet jó jel, de nem feltétlen :)

De amúgy szerintem nem érdemes megkérdezni hogy van e az adott lánynak pasija, vagy sem, vagy akkor csak felületet adsz a lepattintásra.

2016. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!