Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs ennek a fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs ennek a fiúnak önbizalma lépni? Pedig őneki tényleg lehetne.

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki tetszik, adtam is jeleket de nem közeledik nemértem miért. A legjobb barátnőm jóban van vele (nem tud róla hogy nekem az a fiú tetszik) és egyszer mondta hogy ő(a fiú) mondta neki, hogy én tetszek neki. Aztán később elmesélte azt is hogy a fiúnak(legyen mondjuk X) semmi önbizalma nincs. Pedig az évfolyamon lévő lányok fele belé szerelmes. Közeledjek én felé?
2016. máj. 22. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
korotok?
2016. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jéé nekem is ez ugrott be
2016. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő 15 én még csak 14, #2 hogy érted?
2016. máj. 22. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogyha egy kicsit több jelet adsz, vagy amikor csak lehet vele próbálsz beszélni, akkor leesik neki, ès könnyebben megnyílik
2016. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!