Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan legyen önbizalma egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan legyen önbizalma egy átlag alatti fiúnak?

Figyelt kérdés
A nők elvárják hogy legyen önbizalma egy férfinek. De az a kérdés honnan legyen önbizalma amikor csak visszautasítást kap a nőktől. Igenis aminél dicsérnek abban van önbizalmam Pl a hangomat dicsérik a nők és abban van is önbizalmam. A nők miért nem értik meg ha egy férfinek nincs önbizalma amikor ő nekik annak ellenére sincs önbizalmuk hogy dicsérik a pasik
2015. okt. 30. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Legyen átlag feletti. ÉS tá-dáááám!


ez olyan mint a viccen mikor a fájós lábú százlábú panaszkodik a bagolynak... Aki erre azt tanácsolja vátozzon bagollyá akkor csak 2 lába lenne. De hogyan? - kérdezi a féreg. "nem tudom, találd ki magad, elvégre te is dogozhatnál kicsit az egészségedért"


ha - ha - ha - ha - ha - ha - ha - ha - ha - ha - ha - ha

2015. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pontosan, miért nem értik meg és fogadják el a nők ha nincs egy férfinak önbizalma?
2015. okt. 30. 13:40
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Bár én nő vagyok, de leírhatom nekem mi segített.


Találj valamit, amiben jó vagy és fejlődj benne. Találd meg magadban az értékeket a hibák helyett, mindenkiben van mindkettőből, csak nem mindegy, melyikre figyelsz jobban. Ne a negatív tulajdonságaidat ismételgesd magadban, hanem a pozitívakat (ahogy említetted, pl. a hangod, sok nőnél meghatározó, hogy tetszik-e neki a hangod, ha igen: máris találtál valamit amit szeretnek benned).


Szeresd magad, a hibáiddal és jó tulajdonságaiddal együtt. Ez kivetül a magabiztosságodra és a kisugárzásodra is, amit ha hiszed, ha nem, észrevesznek a nők.

2015. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, köszönöm a lepontozást. Csak azt nem értem, hogy minek írtok ki ilyen kérdéseket, ha a segítségre így reagáltok?


Jobb magad sajnáltatni, mint megpróbálni fejlődni? De akkor mért úgy teszed fel a kérdést, mintha változtatni akarnál? (A "hogyan" kérdőszóról gondoltam, hogy talán segítséget kérsz...)

2015. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Honnan kérdőszó* (bocsánat, elírtam)
2015. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az önbizalmat nem másoktól kell összekapaparni.
2015. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló, egy közmunkás pasinak honnan legyen önbizalma?... Önhibámon kívül, jobbhíján vagyok közmunkán, még mielőtt belekötnél.
2015. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy közmunkás vagy, még szeretheted magad, nem?
2015. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Meglátják rajtam a közmunkásruhát a melóhelyen az ott dolgozó közalkalmazott csajok, azonnal leírnak, szóba se állnak velem, max gorombán beszélnek hozzám...
2015. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mint előttem írták, ne mástól várd a megváltást.


Tudod, milyen sokáig magam alatt voltam, mert pl akármilyen gimis buli volt, soha egyetlen pasi sem akart velem táncolni, vagy ha szórakozni megyek, ott sem akar senki? És elértem én ezzel a sajnálkozással valamit? Nem bizony.


Azzal értem el valamit, hogy elkezdtem magam szeretni. Önmagunk szeretete nem azon múlik, hogyan látnak mások minket. Persze, fontos a külső megerősítés, de anélkül is tudnod kell, hogy érsz valamit, és lesz majd olyan, aki ezt értékelni fogja.

2015. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!