Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rocker fiúk! Nektek első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker fiúk! Nektek első látásra jobban tetszik egy lány, ha azon észre lehet venni, hogy rocker?

Figyelt kérdés
Értem itt az öltözködésre. Én személy szerint inkább bukok a rocker fiúkra, ráadásul ha egy teljesen ismeretlen fiút látok mondjuk bandás pólóban, akkor legalább 50% esély van arra, hogy jobban tetszik.Ti hogy vagytok ezzel? Előnyben részesítitek, vonzónak tartjátok azokat az ismeretlen lányokat, akik a műfajt képviselik vagy ez nem feltétlen fontos?

2016. máj. 22. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Csak a bakancs :)

17F

2016. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlen fontos, de rocker fiúként nekem is sokkal jobban bejönnek az ilyen lányok :)
2016. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem jobban tetszik,és több önbizalmam is lenne felé,jobban eltudnánk szerintem beszélgetni
2016. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A "bandás" ruházat mindig is hidegen hagyott. Nem attól leszel "rocker" kinézetű, sőt.
2016. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Firedoom ***** válasza:
Hulye kerdes! Termeszetesen!
2016. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal :D Viszont a bakancsot nem szeretem, a tornacipő jobb szerintem. Vagy bármilyen fekete vagy fekete-fehér sportcipő.
2016. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen
2016. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Viki 17 válasza:
Hath figyel... En Rocker vagyok miota az eszemet tudom es gyaaaa lany vagyok😱
2017. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!