Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire jön be ez a stílus?

Figyelt kérdés

Sima fekete kabát

Zenekaros póló

Fekete farmer

Dupla gatyalánc

15 soros acélbetétes


Oldalt felnyírt, lakkozott haj



#ruha #haj #stílus #bakancs #Steel #tetszik #nadráglánc #vislet #punk ruha #gatyalámv
2014. dec. 22. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire. Főleg nem az acélbetétes bakancs..
2014. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
parketta van a fejeden, hogy lakkozod?
2014. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De ez nem ilyen munka védelmis bakancs.
2014. dec. 22. 22:46
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Én is rocker vagyok és szerintem sokkal jobb ez mint a páwa vagy a swag

Rocker Lány

2014. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
semennyire. de gondolom amúgyis 20 alatt vagy még. a zenekaros póló meg acélbetétes bakancs egy bizonyos kor után eléggé felejtős, a gatyalánc meg minek? cseréld le sima, egyszínű pólóra és acélbetét nélküli bakancsra és oké. bár a hajad sem az esetem.
2014. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor te most..ilyen "punk" akarsz lenni, vagy micsodi?
2014. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem...
2014. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#5

Nem teljesen punk. De hasonló.



Mi ennyire taszító ebben a stílusban hogy szinte senkinek sem tetszik?

2014. dec. 23. 20:15
 9/17 anonim ***** válasza:

Együtt nekem is sok a dupla gatyalánc, meg a 15 soros acélbetétes, mindez fekete cuccokkal és zenekaros pólókkal. A kevesebb több elven nekem inkább bejön, ha ebből az 5 dologból egyszerre maximum 2 dolog található meg rajtad.

A hajad viszont nem jönne be.


De!! Ha neked ez a stílus tetszik, és nem másoknak akarsz megfelelni, akkor hagyd a francba azt, hogy kinek jön be, vagy kinek nem. Sok csaj akad hasonló stílussal, akiknek tetszik ez. :)


Hány éves vagy?

2014. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szerintem az előítélet a baj. Én is rengetegszer látok ilyen kinézetű embereket a buszpályaudvaron, bandákban, teljesen részegen. Az ember sokszor fél tőlük, mert úgy érzi, bármikor beleköthetnek. Ez persze nem zárja ki, hogy vannak normális punk/rockerek is, csak ők nem feltűnősködnek.


Meg sokan úgy tartják, hogy akik ennyire mutatják kinézetben a stílusukat valójában csak keresik a helyüket a világba, nagyon akarnak valahova tartozni.


Meg a kisugárzás is. A túlzott fekete cucc semmiképpen sem optimizmust sugall és az emberek nem feltétlenül "pesszimista" párokat keresnek magukkal.


Meg rengeteg oka lehet. Teljesen egyéni egyébként. Vannak olyanok is, akik felnéznek erre a kinézetre, mondván, hogy bátor a személy, fel meri vállalni magát.


Komolyabb hatást kelt, ha az 5 felsorolt dologból többet hagysz el egy viseletnél, mint amennyit felveszel magadra. (És én személy szerint csak a hajat kifogásolom. Nem jön be sem a felnyírt haj, sem az, hogy be van kenve egy idegen anyaggal. A lányok is szeretik fogdosni a barátjuk haját, beletúrni, ha hosszabb. Na, ez lakkos hajjal nem olyan kellemes.)

2014. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!