Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottam vele mert azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam vele mert azt gondoltam igy jo lesz neki de normalis hogy utana rogton masokat jelolget be es lajkolja a kepeiket?

Figyelt kérdés

1 eve lassan hogy egyutt vagyunk de most el kellett jonnom messzire tole egyeb okok miatt, az most nem fontos miert a lenyeg az hogy azt mondtuk birni fogjuk igy hogy tavkapcsolatban vagyunk dr en ugy ereztem neki ez igy nem jo es szeretne massal lenni aki kozel van hozza, ezert mondtam neki hogy hagyjuk ezt mert tudom hogy o nem fogja igy birni szoval nem bizok benne mert volt mar par dolog lanyokkal kapcsolatban neki.. Erre azt mondta oke akkor hagyjuk amugy sem illunk ossze de aztan azt irta szeret mostmeg azt vettem eszre hogy lanyokat jelolget meg a kepeiket lajkolja be.. Mintha ezt varta volna mar miota hogy szabad legyen.

Szerintetek mit tegyek?


2016. máj. 24. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Szakítottál vele, annak likrolgatja a képeit akinek akarja
2016. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem most mérges, mert azt hiszi te akartál vele szakítani, erre csak azt tom mondani grat... szakítsunk mert távol vagyunk, és szerintem mással boldogabb lennél, :D ez kb olyan indok h: tudod nem veled van a hiba hanem velem (ellentetje) szóval szerintem most vagy féltékennyé tenne, vagy dühös, vagy megpróbálja elfelejteni a dolgokat. (attól függ hogy milyen fontos voltál-e neki)
2016. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Beleképzelve magam a helyzetébe, eléggé megérdemelted amit kaptál... Ez amit mondtál neki teljesen azt üzeni hogy: " Bocsi, nincs kedvem már utazgatni miattad, meguntalak, mást szeretnék. Nem szeretlek annyira hogy ezt így csináljam tovább". Képzeld ezt el fordítva, hogy te szeretnél vele maradni, és ő mondja ezt neked. Úgy hangzana mintha akarna még? Hát nem.

Ezt valószínűleg már kivégezted, ha már el is kezdett elfordulni felőled. Vagy tisztázd, és mondj meg neki mindent, hogy miért mondtál, és kérj bocsánatot. Vagy hagyd a francba. Sok sikert azért 17/f

2016. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom megbantam mar mert rajottem en is hogy milyen rossz lenne ha ezeket irna nekem amiket en neki akkor de hiaba kertem bocsanatot hiaba irtam hogy szeretem mert nem is erdekelte pedig latja hogy mennyire megbantam mondta is hogy megerdemlem hogy szenvedjek.. Azert hogy mondhat ilyet? Tudom hogy nem kellett volna azokat irnom neki de o meg gyerekes aggyal gondolkozik es mar rogton ahogy eljottem akkor is lattam hogy lajkolt valakinek szoval en mar nem ertem.

De koszonom a valaszokat!

2016. máj. 24. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Döntöttél helyette, hogy neki mi a jó.

Lehet (csak találgatás!), hogy most olyanokat jelöl be, akiket eddig rád való tekintettel nem.

Kirúgtad, miért veszed zokon, hogy ez után éli saját életét?

2016. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az egyik olyan lany akivel regen is volt koztuk valami..

Mert faj es szeretem, az is bennem volt hogy tudni akartam kuzdene-e ertem vagy mit lep ra hogy tenyleg birni fogja-e azt vartam majd azt fogja mondani hogy en birom igy mert szeretlek erre teljesen mast kaptam.

2016. máj. 24. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj de mennyire utálom már, hogy mindennek a középpontjában ez a rohadt lájkolgatás van, hogy mindenre kell következtetni belőle.

Mi van ha lájkolja mások képeit? Én is lájkolom lány ismerőseim képeit, mégsem akarok tőlük semmit. Ja, akkor a ti felfogásotok szerint ha lájkolom a legjobb haverom képét, akkor b*zi vagyok?

Szálljatok már végre le a földre, az a lájk csak egy kib*szott gomb, semmit sem jelent.

2016. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak velem is igy kezdte az egeszet de ha ismernetek ot megertenetek ok nelkul engem sem erdekelne a lajk.. Csak nala tudom hogy mas
2016. máj. 24. 22:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Oké, hogy megbántad, de ezután már nehéz elhinni, hogy nagyon számítasz neki. Ez amúgy tényleg nagyon rosszul esik, nem akarlak elkeseríteni tényleg, de nekem is mondtak már ilyet és nagyon nehéz utána elhinni, mert ha ilyen könnyen lemond valaki egy kapcsolatról utána nehéz ezt elhinni.

Annyit tudsz tenni hogy békén hagyod pár napra, és nem írsz neki. Akkor azért észbe kap ha úgy érzi hogy túlreagálta. Ha meg tényleg ezzel nagyon megbántottad, és már nem szeretne semmit, akkor nem fog írni. Az első nagyobb esélyekkel kecsegtet. #3 voltam

2016. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"tudni akartam kuzdene-e ertem" [#6]

Kútba ugrottál, kipróbálni, ugrik-e utánnad.

Nos, nem ugrott.

.

Elvárhatóan reagált, te eküldted, ő elment.

Mit vársz még tőle, teljesítette kérésed.

A tanulság, amit le kell vonnod:

előbb gondolkodni, aztán beszélni.

Valószinű, olyan lelki sérülést okoztál, amit -ha egyszer megbocsát is,- nem könnyen feled. Sőt soha.

Megbocsátott, mert beszél veled, viszont meg kell értened, nem akarja magát még egyszer ugyanennek kitenni.

2016. máj. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!