Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kellene kezdeményeznem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kellene kezdeményeznem? Tegnap szakítottam a barátommal. Hirtelen döntés volt át sem gondoltam.

Figyelt kérdés
Felhúztam magam több dolgon, és megint történt valami erre bevágtam, hogy Oké akkor vége. Erre azt írta nem érti miért reagáltam így sajnálja nem akarta, hogy így legyen. Én nem reagáltam erre semmit, de azóta se semmi... Se Ő nem keres én se kerestem azóta. Nagyon bánom! Kereshetem ma? Mit mondjak neki?
2009. nov. 30. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet azért nemír mert azhiszi hogy már nem is érdekled őt,nemszereted vagy ilyesmi.... Szerintem írj neki és beszéljétek meg ezt az egészet :)
2009. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha megmondatd hogy vége akkor most mit akarsz? Visszakönyörögni magad? Az elég szánalmas lenne. És utána már eléggé elszállna vele a nyereg ha látja hogy nem tudsz nélküle lenni. Várd meg amég ő könyörög. Ha meg nem könyörög akkor nem is kellesz neki.
2009. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Én pont ígyvoltam.. szakított velem a barátnőm hiába könyörögtem mert nagyon hiányzik és szeretem semmi....Szerintem ha ő nemír akkor írj neki és lesz ami lesz.Nálatok még legalább van esély

2009. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írt :D 15:00-kor írt egy sms-t, hogy szeretne velem beszélni :D Találkozunk ma. Köszönöm, hogy írtatok!
2009. nov. 30. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem elég egyértelmű, hogy neked kellett volna lépned...
2009. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!